Ana içeriğe atlayın

Temel planımızın 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatın


Kaspersky Standard
Antivirus
30 gün ücretsiz
Standart güvenlik planımız virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşı en iyi siber güvenlik motorunu içerir. Ayrıca cihazlarınızın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak, gereksiz yazılımları kaldırmak ve uygulamalarınızı güncel tutmak için performans araçları da içerir.

Nasıl çalışır?

Bugün
30 gün boyunca ücretsiz
12.08.2024
Deneme sürenizin bitiminden 7 gün önce size hatırlatacağız
19.08.2024

Deneme aboneliği nasıl işler?

Ücretsiz denemeniz 30 gün sürer. Denemeniz sona ermeden 7 gün önce size hatırlatırız. Aboneliğinizi deneme süresi dâhilinde iptal etmezseniz ücretli bir yıllık abonelik başlar.

Denemeniz sona erdiğinde 12 aylık özel tanıtım fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Sonraki her yıllık abonelik süresinin sonuna doğru standart yıllık yenileme fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yaklaşan otomatik yenilemeniz hakkında sizi e-posta yoluyla bilgilendiririz. Korumanızın kesintiye uğramaması için abonelik süreniz sona ermeden 15 gün önce faturanızı kesmeye çalışırız. Abonelik, siz iptal edene kadar bir abonelik süresinin sonunda sonraki dönem için otomatik olarak yenilenir.

Yenileme fiyatları değişebilir. Aboneliğinizin yenileme fiyatını, yenileme tarihinden önce size e-posta yoluyla bildireceğiz. Bir sonraki yenilemeniz sırasında sizin için geçerli olmayan çevrimiçi indirimler ve teklifler sunulabileceğini lütfen unutmayın.

Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İptal etmeniz halinde, ödemesi yapılmış olan dönemin sonuna kadar tam korumaya sahip olursunuz. Bu tarihten sonra aboneliğiniz sona erer ve sonraki dönemler için ücretlendirilmezsiniz.

Otomatik abonelik yenilemenizi My Kaspersky hesabınız üzerinden iptal edebilirsiniz. İptal etmek için şunları yapın:

  • my.kaspersky.com adresinde oturum açın
  • Abonelik sayfanıza gidin
  • Aboneliği Yönet seçeneğine tıklayın
  • Aboneliği İptal Et'i seçin ve iptal işleminizi onaylamak için adımları takip edin

Otomatik yenilemeyi Kaspersky Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de iptal edebilirsiniz.

Bir sonraki abonelik dönemi için ücret sizden zaten alındıysa, yenileme ödemesinin tamamının iadesini talep etmek için fatura tarihinden itibaren 30 gününüz vardır.

Para iadesi talep etmek için lütfen Kaspersky Müşteri Desteği ile iletişime geçin.