Ana içeriğe atlayın
Çözüm

Kaspersky Cloud Workload Security

Bulut engellerini aşma

 • Kapsamlı bulut iş yükü korumasına yönelik özel ekosistem
 • Altyapınıza net ve kapsamlı bir genel bakış için çoklu araç
 • Yasal uyumluluk için sürekli destek

Hakkında

Buluta geçiş şirketlere birçok açıdan fayda sağlıyor. Ancak altyapı karmaşıklığı, şeffaflık eksikliği ve bulutla ilgili güvenlik riskleri bunun olumsuz yönüdür.

Kaspersky Cloud Workload Security, maliyetleri azaltır, görünürlüğü artırır ve uyumluluğu destekler, böylece bilgi güvenliği hizmeti kaynaklarınızın meşgul olmamasını sağlar. Ekosistem, bulut ve DevOps altyapısını, kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik avından çalışma zamanındaki sahte konteynerlere kadar en geniş kapsamdaki bulut güvenliği risklerine karşı korur.

Ekosistem bileşenleri

KasperskyHybrid Cloud Security

Kaspersky Hybrid Cloud Security, kaynaklarınızı ölçülü kullanırken en geniş kapsamdaki siber saldırılarla mücadele ederek hibrit altyapının tamamını güvenceye alır. Temel özellikler:
 • Çok katmanlı hibrit bulut tehdidi koruması
 • Dayanıklılığı artırmak için sistem güçlendirmesi
 • Kapsamlı yönetmelik uyumluluğu alet çantası
 • Sınırsız görünürlük

KasperskyContainer Security

Kaspersky Container Security, konteynerlerde saklanan uygulama yaşam döngüsünün geliştirmeden operasyona kadar her aşamasındaki güvenlik sorunlarını tespit eder. Temel özellikler:
 • Geliştirme sürecine entegrasyon
 • Orkestrasyon koruması
 • Yasalara uygunluk denetimi
 • Küme kaynaklarının görselleştirilmesi ve envanteri

Temel özellikler

Kaspersky Cloud Workload Security, altyapı karmaşıklığını ve operasyonel ve yönetim maliyetlerindeki artışı önler ve buluta özgü risklerle mücadele ederken yüksek kaliteli "tek adresten" teknik desteği garanti eder.

Üstdüzey bir tedarikçinin sağladığı güvenebileceğiniz koruma

Kaspersky Cloud Workload Security ekosistemi, en yüksek güvenlik seviyesi standartlarını sağlar ve en yüksek kalitede "tek adresten" teknik destek sunar. Diğer Kaspersky çözümleriyle entegre olduğundan tüm siber güvenlik risklerinizi kapsama alırız

Bulut iş yükü güvenlik risklerini ele almak için özel olarak tasarlanmıştır

Çok katmanlı tehdit koruması, kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik avından, çalışma zamanındaki sahte konteynerlere kadar en geniş kapsamdaki siber risklerle proaktif şekilde mücadele eder

Uygun maliyetli, kullanıma hazır güvenlikle sorunsuz bulut geçişi

Dağıtıldıkları yere (özel, herkese açık veya hibrit bulutlar) bakılmaksızın fiziksel, sanallaştırılmış veya konteynerlerde saklanan tüm iş yüklerinizi korumak için yalnızca ihtiyaç duyduğunuz özellikleri seçin.

Karmaşık altyapılara yönelik kaynak tasarrufu sağlayan bulut güvenliği ekosistemi

Modern teknoloji, özel bulutlarda koruma konusunda sanallaştırma donanımı kaynaklarında %30'a kadar tasarruf sağlar ve küme performansı düşmesini önler

Daha iyi, daha hızlı güvenlik kontrolleri

Kaspersky Cloud Workload Security ekosistemi, bilgi güvenliği uyumluluğu kontrollerini otomatikleştirerek pazara sunma süresini tahmin etmeye yardımcı olur

Uyumluluğa hazır çoklu ortam güvenliği

Kaspersky Cloud Workload Security ekosistemi, CIS karşılaştırmaları ve otomatik tarama dahil olmak üzere bulut altyapıları için sürekli yönetmelik uyumluluğunu destekler

Sektörler

Kaspersky Cloud Workload Security, çeşitli ve karmaşık BT altyapısına sahip şirketler için ideal olmakla birlikte esnek lisanslandırma seçenekleri onu, modern hibrit bulut koruması ve güçlü DevOps güvenlik becerileri arayan her işletmeye uygun hale getirir. Ekosistem, mevcut BT ortamınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Kamu sektörü
Telekom şirketleri
Bilgi Teknolojileri
Enerji
Finans
Sanayi işletmeleri
Perakende
Madencilik

Yararları

Kaspersky Cloud Workload Security kuruluşunuzun tamamına fayda sağlar

7/24 teknik destek ve profesyonel hizmet
Teknik destek uzmanları her an yardıma hazırdır. Kaspersky çözümlerinden olabildiğince fazla faydalanmak için premium destek paketleri veya profesyonel hizmetlerimizden yararlanın.

İlgili ürünler

Nasıl satın alınır

Kaspersky Cloud Workload Security'nin maliyeti, ihtiyaçlarınız ve teknik kabiliyetlerinize göre değişir. Tam maliyeti hesaplamak ve ekosistemi satın almak için bulunduğunuz bölgedeki resmi Kaspersky iş ortağıyla iletişime geçin.

Bir Kaspersky uzmanıyla iletişime geçin
Uzmanlarımızla kuruluşunuzu siber tehditlere karşı nasıl koruyacağınız hakkında konuşun
İş ortağımızla bağlantı kurun
Satın almaya hazır mısınız? Bölgenizde bulunan ortağımız size sonraki adımlar için yol gösterecektir