Ana içeriğe atlayın

Genel Bakış

Siber güvenlik eğitimi, giderek artan hacimde sürekli olarak gelişen tehditlerle karşı karşıya kalan kuruluşlar için çok önemli bir araç haline gelmiştir. BT Güvenliği personelinin, etkili kurumsal tehdit yönetimi ve azaltma stratejilerinin temel bir bileşenini oluşturan gelişmiş teknikler konusunda beceriye sahip olması gerekir. Ekibinizi en güncel bilgilerle donatmak, kuruluşunuzu en karmaşık saldırılara karşı bile korumaya yardımcı olur.

Dijital Adli Delil Toplama

Dersler, saldırı zamanları ve kaynaklarını açığa çıkarmak için dijital siber suç izleri arama ve farklı veri türlerini analiz etme konusunda pratik beceriler edinmeyi ve geliştirmeyi sağlayarak boşlukları dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

Kötü Amaçlı Yazılım Analizi

Dersler, kötü amaçlı yazılımları analiz etmek, IoC'leri (Tehlike Belirtileri) toplamak, virüslü makinelerde kötü amaçlı yazılımları algılamak için imzalar yazmak ve virüslü/şifreli dosyaları ve belgeleri kurtarmak için gerekli bilgileri sunar.

Olay Müdahalesi

Dersler, şirket içi ekibinize olay müdahalesi sürecinin tüm aşamalarında rehberlik eder ve onları olayın başarılı bir şekilde düzeltilmesi için gerekli olan kapsamlı bilgilerle donatır.

YARA ile etkili tehdit algılama

Katılımcılar en etkili YARA kurallarını nasıl yazacaklarını, nasıl test edeceklerini ve bunları geliştirerek başkaları tarafından keşfedilemeyen tehditleri buldukları noktaya nasıl ulaşacaklarını öğrenirler.

Siber güvenlik eğitim formatınızı seçin

Salgın kısıtlamalarının yanı sıra güvenlik uzmanlarının yetkinliğini geliştirmesi konusundaki gereksinimlerin de önemli oranda gittikçe artmasıyla birlikte Kaspersky, uzmanlık eğitimlerini iki formatta sunmaktadır:

Uzman liderliğinde gerçek zamanlı eğitim

Kaspersky, şirket uzmanları tarafından sahada sunulan eğitim programları konusunda global bir üne sahiptir. Belirli programlara, seyahat edilemeyen durumlarda artık gerçek zamanlı olarak uzaktan ulaşılabilir. Bu nedenle aynı anda öğrenim görmek isteyen gruplar için ideal bir seçenektir. Eğitim, bireysel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak ve belirli konuları daha ayrıntılı kapsayacak şekilde özelleştirilebilir. Bu formatta katılımcılar aynı zamanda uzmanlarla canlı şekilde etkileşime geçip soru sorabilir ve anında destek alabilir.

Gerçek zamanlı eğitim için Kaspersky uzmanlarının müsaitlik durumunu kontrol edin.

BAĞLANTI KURUN
Talep üzerine çevrimiçi eğitim

Popüler eğitim programlarımız artık ekip üyelerinin yeteneklerini evden veya ofisten kendi tempoları doğrultusunda geliştirmeleri için kendi kendine çalışma formatı sunuyor. Bu seçenek, kendi programlarına göre çalışmak isteyen bireysel öğrenciler veya daha küçük gruplar için uygundur.

Bu format, bir dizi modern araç ve gerçek hayattan alınmış özel kötü amaçlı yazılım örnekleri kullanımı ile sanal laboratuvarlarda kapsamlı pratik sunar. Rehberli video dersleri, Kaspersky uzmanları tarafından İngilizce olarak ve İngilizce alt yazıyla sunulur.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
Uygunluk

Bu çözüm, özellikle kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Kullanım

 • Kaspersky Lab güvenlik çözümlerinizin değerini en üst düzeye çıkarın

  • Dijital siber suç işaretlerini araştırın
  • Farklı veri türlerini analiz edin
  • Saldırıların zaman çizelgelerini ve kaynaklarını geri yükleyin
 • Kötü amaçlı yazılımları nasıl analiz edip algılayacağınızı öğrenin

  • Kötü amaçlı örnekleri analiz edin ve tehlike belirtilerini toplayın
  • Virüslü makinelerde kötü amaçlı yazılımları algılamak için imzalar oluşturun
  • Virüslü/şifreli dosyaları ve belgeleri geri yükleyin
 • Olay müdahalesi için en iyi uygulamaları benimseyin

  • Başarılı olay müdahalesinin tüm aşamalarından ilerleyin
  • En etkili azaltma stratejilerini öğrenin
  • Kuruluşunuzdaki genel tehdit algılama düzeylerini artırın

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Risk

Aranan becerilere "halihazırda sahip" ekip üyeleri bulmak kolay değildir. Ekibinizi devamlı gelişen tehdit ortamıyla başa çıkabilecek şekilde donatmak için sürekli eğitim gereklidir. Aksi takdirde bu durum kuruluşunuzu önemli tehditlere açık hale getirebilir:

 • Kaybedilen işler ve fırsatlar

 • Olumsuz bir izlenim bırakılabilir

 • Aksama sürelerinin maliyeti

 • Önemli para cezaları ve diğer cezalar

 • Artan sigorta primleri

 • Kredi notunun uğradığı zarar

İlgili Ürünler ve Hizmetler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir