Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformu

Yeni dijital dönüşüm çağı için tümleşik güvenlik çözümü

ÜRÜN VERİ SAYFASI BİR DEMO TALEP EDİN

Kurumsal güvenlik, kurumsal dijital iş stratejisinin dönüm noktalarından biri olan hızlandırılmış yenilik çalışmaları için katalizör işlevi görerek riskleri proaktif bir biçimde tanımlayıp hafifletmeli ve kurumsal vizyon doğrultusunda dijital kesintilerin etkisini azaltmalıdır. 

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, kurumların lider güvenlik istihbaratına ve gelişmiş otomatik öğrenme teknolojilerine dayalı olarak hedefli saldırıları ve gelişmiş tehditleri tespit etmesine ve saldırıya uğramış sistemleri tanımasına olanak sağlar.


Sunduklarımız

Sektörde kullanımı kanıtlanmış çözümümüz, hedefli saldırıların tüm aşamalarını hedefleyen gelişmiş tehdit yönetimi ve savunma olanakları sunarak iş sürekliliğini ve dijital dönüşüm sürecini korur.  Platformun kendisinde çok katmanlı önleyici teknolojiler kullanılırken çok çeşitli ürün ve servislerden oluşan kapsamlı bir portföye entegre edildiğinde tespit, müdahale ve öngörü için çalışan tek bir sistem bütünü oluşturur.  Sonuç olarak hedefli saldırılara, hedef algılamaya ve müdahaleye yönelik tam entegre, stratejik bir yaklaşım elde edilir

 • Görünürlük ve izleme: dahili ve harici

  Görünürlük ve izleme: dahili ve harici

  Dağınık yapıdaki kurumsal ortam genelinde eksiksiz görünürlük sağlarken küresel tehdit istatistiklerinden ve itibar verilerinden yararlanarak bağlama dayalı, eyleme geçirilebilir istihbarat sunar. 

 • Çok Boyutlu Gelişmiş Algılama

  Çok Boyutlu Gelişmiş Algılama

  Otomatik Öğrenme temel alınarak geliştirilen bu platform statik, davranışsal, bulut itibarı, korumalı alan ve şablon tabanlı algılama motorları kullanan gelişmiş algılama olanaklarını Hedefli Saldırı Analiz Aracı ile birleştirir

 • Gelişmiş tehditlere karşı otomatik engelleme ve müdahale

  Gelişmiş tehditlere karşı otomatik engelleme ve müdahale

  Tehdit algılama kararları e-posta, web, uç nokta ve depolama koruması gibi tüm ürün çeşitleriyle birlikte platform üzerinden otomatik olarak paylaşılır. Bunun sonucunda bir olay meydana geldiğinde anında eyleme geçmek mümkün olur

 

Aşağıdakilere uygundur:

 • Ticari kuruluşlar

 • Finansal Hizmetler

 • Sigorta

 • Yönetim

 • Enerji

 • Telekomünikasyon

Kullanımda

Türünün en etkin ve güvenilir çözümü olduğu kanıtlanmıştır

Tam gizlilik sunan güvenilir güvenlik çözümü: Tüm nesne analizleri kurum dışına veri akışı olmaksızın yerinde gerçekleştirilir.  Gerçek zamanlı alınan itibar güncellemelerinin en yüksek algılama oranlarını verdiği ve kurumsal verileriniz için tam izolasyon sağladığı bağımsız testlerle kanıtlanmıştır. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform %100 algılama oranı* sağlarken %0 hatalı pozitif sonuç oranıyla yanlış alarmlar için harcanan zamanı ortadan kaldırmaktadır. *ICSA lab, 2017 3. çeyrek

Yeni dijital dönüşüm çağı için uyarlanabilir siber güvenlik stratejisi

Güvenlik İstihbarat Hizmetlerinden ve ürünlerinden oluşan geniş kapsamlı bir portföyle desteklenen Kaspersky Anti Targeted Attack platformu hedefli saldırılara, hedef algılamaya ve müdahaleye yönelik tam entegre, stratejik bir yaklaşım sunar. Kurumsal Güvenlik Operasyonu Merkezlerinin en iyi teknolojilerden yararlanırken dünya çapında lider tehdit istihbaratına ve tehdit uzmanlığına erişmesine olanak sağlar.

Tek bir konsol üzerinden sorunsuz Tehdit Analizi ve Keşif otomasyonu

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform'da Algılama, Soruşturma, Önleme, Uyarılar ve Raporlama için tümleşik görünürlük ve kontrol olanağı sağlayan kullanımı kolay, tarayıcı tabanlı, sezgisel bir arayüz bulunur. Çok çeşitli işlevler tek bir arayüz üzerinden izlenip kontrol edilebildiğinden güvenlik ekibiniz farklı araçlar ve birden fazla konsol arasında gidip gelerek zaman harcamak yerine görevlerini daha etkili ve verimli şekilde yerine getirebilir 

Teknolojiler, hizmetler, eğitim ve destek arasındaki ideal denge

Kaspersky Anti Targeted Attack platformu güncel ihtiyaçlarınıza dayalı güvenlik ürünleri, uzman eğitimi ve diğer eğitimler ile Olay Müdahalesi, Sürekli İzleme ve Tehdit İstihbaratı Paylaşımı için özel Güvenlik İstihbarat Hizmetlerini güçlü bir yapıda bir araya getirerek destek sunar.  Tüm bunlar Anti-APT ürününün mevcut kurumsal girişim süreçlerinize sorunsuz entegre edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

* Cihazlar sanal olabilir, platform olarak VMware vSphere önerilir.

Üstün Destek ve Profesyonel Hizmetler

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumundan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Bakım Hizmeti Sözleşmesi (MSA) destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

 • 2 4

  SAAT/GÜN

 • 0 7

  GÜN/HAFTA

 • 3 6 5

  GÜN/YIL

DAHA FAZLA BİLGİ

Tanıma

 • Kaspersky Lab'in ICSA onaylı çözümü, test döngülerinde son derece iyi bir performans göstererek, daha önce bilinmeyen tehditlerin %99,44'ün tespit etti.

 • The Radicati Group yaptığı APT Protection çözümleri pazarının rekabet analizi neticesinde, Kaspersky Lab Anti Targeted Attack çözümünü "Trail Blazer" liderlik pozisyonuna layık gördü.

 

Tehditler

Bulut, büyük veri, mobil, IoT ve yapay zeka gibi dijital teknolojilerin genel anlamda kurumlar ve toplum aracılığıyla daha fazla benimsenmesiyle birlikte her şey arasında bağlantının daha da artması güvenlik, uyumluluk ve veri koruma açısından daha önce hiç olmadığı kadar büyük zorluklar ortaya koymaktadır:

 • Veri yönetimi ve uyumluluk sorunlarının iş geliştirme sürecini yavaşlatması

 • Yeni iş girişimlerinin etkili ya da uygun olmayan güvenlik çözümlerinden zarar görmesi

 • Olay Müdahalesi açısından güvenlik stratejisi planlama ve tümleştirme eksikliği

 • "Hatalı pozitif sonuçlar" sebebiyle doğrulanması gereken uyarı sayısında artış

 • İşlevsiz BT departmanlarının ve kurumsal varlıklar üzerindeki düşük görünürlüğün getirdiği riskler

 • Çalınan kimlik ve izin bilgilerinin işletmeleri önemli risklerle karşı karşıya bırakması

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir