Kaspersky Anti Targeted Attack Platform

Otomatik öğrenme HuMachine® istihbaratıyla desteklenen kanıtlanmış, gelişmiş tehdit algılama

Arama Talep Et VERİ SAYFASINI İNDİR*

İşletmelerin hedefli saldırıları, gelişmiş tehditleri ve zaten tehlikeye girmiş sistemleri algılamasını sağlayın. Lider güvenlik istihbaratı ve gelişmiş otomatik öğrenme teknolojilerini temel alan Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformu, ağ ve uç nokta izleme, gelişmiş koruma teknolojisi ve tehdit istihbaratına dayanan analizi bir araya getirerek farklı olaylar arasında bağlantı kurup güvenlik olaylarını önceliklendirir; bu sayede, karmaşık saldırıları ortaya çıkarmanıza ve tespit etmenize yardımcı olur.


Sunduklarımız

Küresel istihbaratla desteklenen yenilikçi algılama teknolojileri, işletmenizi korumaktan fazlasını yapar.

 • Çok katmanlı sensör mimarisi

  Çok katmanlı sensör mimarisi

  BT ağınızın birden çok alanındaki faaliyetleri algılamak için çoklu sensörleri kullanarak, BT ortamınızdaki birçok alana saldıran karmaşık tehditlerin hızlı bir şekilde algılanmasını sağlayabiliriz.

 • Kümeleme ile Gelişmiş Koruma

  Kümeleme ile Gelişmiş Koruma

  Gelişmiş Koruma Alanı şüpheli nesnelerin güvenli bir şekilde yürütülebildiği izole, sanal bir ortam sunar; bu sayede şüpheli nesnelerin davranışları ve ortaya çıkan ağ trafiği izlenebilir.

 • Otomatik Öğrenme ile desteklenen Akıllı Analiz

  Otomatik Öğrenme ile desteklenen Akıllı Analiz

  Hedefli Saldırı Analiz Aracı'mız, ağ ve uç nokta sensörlerinden aldığı verileri değerlendirir ve güvenlik ekibiniz için hızlı bir şekilde tehdit algılama kararları oluşturur.

 • Gelişmiş web arabirimi

  Gelişmiş web arabirimi

  Gelişmiş arabirim ve iyileştirilmiş güvenlik olayı iş akışı. Bir güvenlik olayının parçası olan ilgili olaylar, konuyla ilgili olmayan bilgilerle aşırı yükleme yapmadan görünürlük sağlamak için tek bir Birleştirilmiş olayda toplanır.

 • Gelişmiş tehditleri engelleme

  Gelişmiş tehditleri engelleme

  Kaspersky Secure Mail Gateway cihazı, e-posta sistemi ve posta güvenliği çözümü ile Kaspersky Lab tarafından yapılan entegrasyon, Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Kümelenmiş Koruma ortamının e-posta trafiğinden gelen örnekleri imha etmesini sağlar.

 

Aşağıdakilere uygundur:

 • Ticari kuruluşlar

 • Finansal Hizmetler

 • Sigorta

 • Yönetim

 • Enerji

 • Telekomünikasyon

Kullanımda

Gelişmiş Tehditlere ve Hedefli Saldırılara Karşı Kanıtlanmış Teknoloji

Yeni operasyonel senaryoları güçlendirir ve olaylar arasında otomatik bağlantı kurma ve olay analizi aracılığıyla genel görünürlüğü iyileştirmeyi hedefler. Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformu, gelişmiş otomatik öğrenme algoritmaları, eyleme geçirilebilir küresel tehdit istihbaratı ve altyapı uyarlanabilirliğini birleştirerek büyük kuruluşların en sofistike ve en fazla hasar veren saldırıları, saldırının herhangi bir aşamasında ortaya çıkarmalarına yardım eder.

Uyarlanabilir bir Güvenlik Modelinin Merkezi

Uzman eğitimi (yönetici ve olay müdahalesi), olay müdahalesi hizmetleri, tehdit avlama hizmetleri, Kaspersky Yönetilen Koruması ve özel bir Güvenlik Hesabı Yöneticisi gibi isteğe bağlı unsurları birleştiren Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformu, uyarlanabilir bir güvenlik modeli için kilit noktadır. Sonuç, önemli sorunları çözen ve kuruluşların, altyapılarının hedefli saldırılara ve gelişmiş tehditlere karşı iyi korunduğundan emin olmasına yardım eden, proje tarzı bir yaklaşımdır.

Hedefli Saldırılardan Korumak için Onaylanmış Uzman Çözümü

Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformunun etkililiği, özel çözümlerin işletmeleri gelişmiş ve hedefli saldırılardan koruma konusundaki verimliliğine odaklanan, nadir gerçekleştirilen bir test sonucunda ICSA Labs sertifikasıyla bağımsız olarak onaylanmalıdır. Bu çözüm, 2017'de gerçekleştirilen Radicati değerlendirmesinde de hedefli saldırıdan koruma alanında ileriyi gören bir "Öncü" olarak nitelendirilmiştir.

EDR Çözümlerini Yeni Olaylarla Güçlendirme

Kanıtlanmış bir saldırı bulma teknolojisi olan Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformu, ayrıntılı araştırma ve düzeltme işlemleri için değerli veri kümeleri ve doğrulanmış onaylar sağlayarak üçüncü taraf EDR teknolojinizi güçlendirebilir. Bunlar, derinlemesine analiz yapmak ve eksiksiz olay yönetme süreçleri oluşturmak için özel EDR çözümlerini yüksek kaliteli olaylarla beslemeye yardımcı olur.

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

* Cihazlar sanal olabilir, platform olarak VMware vSphere önerilir.

Üstün Destek ve Profesyonel Hizmetler

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumundan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Bakım Hizmeti Sözleşmesi (MSA) destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

 • 2 4

  SAAT/GÜN

 • 0 7

  GÜN/HAFTA

 • 3 6 5

  GÜN/YIL

DAHA FAZLA BİLGİ
 

Tehditler

Günümüzdeki tehdit alanı özelleştirilmiş bir çözüm gerektirir:

 • Ortalama bir hedefli saldırı 214 günden uzun bir süre algılanmadan kalır

 • Geleneksel güvenlik çözümleri, mevcut tehditlere karşı etkili değildir

 • Tedarik zincirleri ve güvenilir 3. taraflar saldırı vektörleri haline gelebilir

 • Hedefli saldırıların %80'i e-posta ekleri veya bağlantılarla başlatılır

 • Hedefli saldırıların üçte ikisi sosyal mühendislik içerir

 • Kimlik bilgileri gizli etkinliklerle çalınabilir

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir