Ana içeriğe atlayın
ÜRÜN

Kaspersky Private Security Network

İzole ağlar ve katı veri paylaşımı kısıtlamaları için kapsamlı tehdit istihbaratı veritabanı

Private Security Network

Küresel Tehdit İstihbaratı

Karmaşık ve odaklı tehditler kitlesel kötü amaçlı yazılımın yol açabileceğinden çok daha büyük bir hasara yol açma eğilimindedir. Böyle bir tehdit ortamında, Kaspersky Security Network tarafından sağlanan güvenlik istihbaratının değeri oldukça yüksektir. Kaspersky çözümleri tarafından sunulan korumadan geçen her nesne, küresel olarak 80 milyon sensörden gelen gerçek zamanlı veriler kullanılarak en ilgili tehdit istihbaratına dayanan analizlere tabidir.

Kritik Ağ İzolasyonu İçin Uyarlanmış

"Kaspersky Private Security Network kendi veri merkezinizde kurulabilir; şirket içi BT uzmanlarınız tam kontrolü sağlar. Böylece, BT altyapınız ve SOC gizlilikten ödün vermeden ve hiçbir veri öğesinin güvenlik çemberinizden çıkmasına izin vermeyen yönetmelik gereksinimleriyle uyumlu bir şekilde bulut destekli güvenliğin tüm avantajlarından faydalanabilir.

Gerçek Zamanlı Tehdit İstihbaratı

Kaspersky Lab'in sunduğu küresel tehdit istihbaratı, gündelik güvenlik olaylarını azaltmak ve olası saldırıları araştırmak için gerekli olan tüm bilgileri gerçek zamanlı olarak sunar

Hızlı Tehdit Algılaması

Standart güvenlik çözümlerinin yeni kötü amaçlı yazılımları algılaması ve engellemesi dört saati bulmaktadır. Kaspersky Private Security Network ise, yerel ağınızdan ayrılan tek bir veri olmaksızın 60 saniyeden kısa bir sürede bu işlemi gerçekleştirir

Anında Reaksiyon

Bulut tabanlı en son tehdit istihbaratı sayesinde anında yanıt ve reaksiyon kabiliyetleri, kontrol edilen yerel ağ dahilinde sunulur

Uygunluk

Kaspersky Private Security Network şunlar için idealdir:

Kullanım

 • Kontrol Edilen Yerel Ağ Dahilinde Sunulan Tehdit İstihbaratı

  Standart bir güvenlik çözümünün, Kaspersky araştırmacılarının her gün tespit ettiği 305.000'den fazla yeni kötü amaçlı programı algılaması, kaydetmesi ve engellemesi dört saate kadar sürmektedir. Kaspersky Private Security Network ise, yerel ağınızdan ayrılan tek bir veri olmaksızın güvenlik çözümlerine yönelik yeni tehditlere ilişkin bilgileri yaklaşık 60 saniyede sunar.

 • Yönetmelikler, Güvenlik ve Gizlilik Standartları ile Uyum

  Kaspersky Private Security Network, tamamen kurumsal güvenlik çemberiniz dahilinde kurulur. Veri akışı dışarıya gitmez: Tek yönlü gelen iletişim, güvenlik veritabanınızın bütünlüğünü sürekli güncellemeler ile sağlar. Bu, katı veri gizliliği yükümlülüklerine sahip olan finansal hizmetler veya devlet kurumları gibi kuruluşların gizlilikten taviz vermeden bulut destekli güvenlikten faydalanmasını sağlar.

 • Özel URL ve Dosya Tanınırlığı Girişleri

  Kendi URL'nizi ve dosya tanınırlıklarınızı oluşturmanın yanı sıra artık harici 3. taraf sistemleri tarafından sağlanan tanınırlıklardan ve diğer bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bunların tamamı, ara bir adım olmaksızın API aracılığıyla doğrudan KPSN kurulumunuzu besler. Kaspersky Endpoint Security'nin gelecekteki sürümleriyle ileriye doğru uyumluluğu sağlayarak yeni bir dosya tanınırlık formatı da desteklenmektedir.

24/7

Üstün destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Sistem Gereksinimleri

Tehditler

Veri paylaşımına ilişkin düzenlemeler, güçlü güvenlik veritabanları ve önemli istihbaratlara gerçek zamanlı olarak erişilememesi nedeniyle güvenlikten taviz verilmesine neden olmamalıdır. Bu tür istihbarat olmadan işlem yapmaya çalışmak şunlara neden olabilir:

 • Veri erişimine yönelik sıkı yönetmelikler, güvenlik ve gizlilik standartları

 • Bulut tanınırlığı alamayan fiziksel olarak izole edilmiş ağlar

 • İmza güncellemesinin çok fazla (3-4 saate kadar) zaman alması

 • Düşük algılama oranları ve tehdit paylaşımı

 • Yeni siber tehditler ve sıfır gün saldırıları nedeniyle oluşan ciddi hasarlar

 • Veri paylaşımına yönelik ulusal ve coğrafi kısıtlamalar

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir