Skip to main
HİZMET

Kaspersky Security Awareness

Teknoloji geliştikçe siber suçlular, sistemlerinize giriş noktası olarak çalışanlarınızı hedef almaktadır. Alanında uzman kişiler sayesinde çalışanlarınızı, ihtiyaçları olan siber güvenlik becerileriyle donatın.

Kaspersky Güvenlik Farkındalığı: Esnek eğitim yöntemleri

Belirli bir güvenlik ihtiyacına yanıt veren tek bir çözüm seçin veya eğitimi tüm ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize göre başlatmanızı ve hedeflemenizi kolaylaştıracak paketler sunalım.

Neler dahildir?

Temel Güvenlik Farkındalığı
Gelişmiş Güvenlik Farkındalığı
Üstün Güvenlik Farkındalığı
Kaspersky İnteraktif Koruma Simülasyonu (KIPS)
Oyunlaştırılmış Değerlendirme Aracı
Otomatik Güvenlik Farkındalığı Platformu
BT Çevrimiçi Siber Güvenliği
Yönetici Eğitimi
[Dis]connected mobil görevi
Özelleştirme seçenekleri ve Yönetilen hizmetler

Çözümler

Davranışlarda sürdürülebilir değişiklikler yapmak zaman alır. Bu nedenle sonuçları en üst düzeye çıkarmak için birden fazla bileşenden oluşan bir öğrenme döngüsü oluşturduk. Motivasyon, etkileşim, değerlendirme, öğrenme ve güçlendirme bu döngüye dahildir.

Tanınma

Kaspersky ürünleri, önde gelen araştırma firmaları tarafından düzenli olarak değerlendirilir. Değişmekte olan tehdit alanında müşterilerimizin kendilerini korumalarına yardımcı olma becerimiz dünya çapında tanınmıştır.

Gartner Peer Insights "Tüketicinin Sesi": Bilgisayar Tabanlı Güvenlik Farkındalığı Eğitimi, 2021 raporunda* Gartner, Kaspersky'yi Tüketici Seçimi olarak tanımıştır
Bir Forrester Wave™ Yarışmacısı olarak Kaspersky Güvenlik Farkındalığı ve Eğitim Hizmetleri: Güvenlik Farkındalığı ve Eğitim Çözümleri, 2020 Yılı 1. Çeyrek

Tanıtım metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Bir sonraki adım için yardıma mı ihtiyacınız var?

Katlanarak gelişen küresel tehdit ortamı, sıfır gün saldırıları karşısında önemli iş süreçlerini, gizli verileri ve finansal kaynakları giderek artan bir riskle karşı karşıya bırakıyor. Hazırlıklı olun: Kaspersky ile bu tehditlerin işletmeniz için oluşturduğu riskleri azaltabilirsiniz

Bir Kaspersky uzmanıyla iletişime geçin
Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
İş ortağımızla bağlantı kurun
Satın almaya hazır mısınız? Bölgenizde bulunan iş ortağımız size sonraki adımlar için yol gösterebilir

* Gartner Peer Insights incelemeleri, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı öznel görüşlerinden oluşur ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice Logo, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice, belgelendirilmiş bir metodolojiye uygulanan bireysel son kullanıcı yorumlarının öznel görüşlerini, değerlendirmeleri ve verileri kapsar; Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez ya da onlar tarafından bir onay teşkil etmez.