Skip to main
ÜRÜN

Kaspersky Security for Mail Server

Posta tabanlı saldırılara karşı Kanıtlanmış Yeni Nesil koruma

Ürün

E-posta, kurumsal BT sistemlerine sızmak ve saldırmak için siber suçlular tarafından kullanılan bir numaralı vektördür.

Kaspersky Security for Mail Server, e-posta kaynaklı siber tehditleri tespit etmek ve engellemek için makine öğrenimine dayalı ve küresel tehdit istihbaratı verilerinden yararlanan birden fazla güvenlik katmanı kullanır. Kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımına karşı etkili olmasının yanı sıra istenmeyen e-posta, kimlik avı ve BEC saldırılarına karşı koruma sağlar..Ödüllü koruma teknolojilerine dayalı olarak, çok çeşitli e-posta platformlarını ve mimarilerini destekleyerek karmaşık yapılara sahip çeşitli kuruluşlar ve bulut dönüşüm süreci yürütenler için mükemmel bir uyum sağlar.

Posta sunucularını koruma

Kaspersky Security for Mail Server; Microsoft Exchange/Exchange Online (MS 365’in bir parçası) ve Linux tabanlı sunucular dâhil olmak üzere başlıca e-posta platformlarının en yeni sürümlerindeki postaları korur.

Çok katmanlı kimlik avı koruması

Karmaşık, derin makine öğrenimi destekli kimlik avı koruması, İş E-posta Açıkları (BEC) dahil olmak üzere sosyal mühendislik tabanlı saldırıları tespit etmek için en son veri bilimi ve uygulamalı dil bilimden yararlanır

Akıllı spam filtreleme

Microsoft Exchange/Exchange Online ve Linux tabanlı posta sunucuları için akıllı ve bulut destekli istenmeyen e-posta filtreleme, istenmeyen mesajların oluşturduğu trafik yükünü önemli ölçüde azaltmak amacıyla gerçek zamanlı olarak çalışır

Riskin azaltılması ve uyumluluğun sürdürülmesi

Belirli dosya türlerinin aktarımını sınırlandırmak ve posta trafiğindeki gizli ve hassas bilgileri tanımlamak, hem güvenlik risklerinin hem de yasal risklerin azaltılmasına yardımcı olur. Uyumluluk hedeflerinize ulaşmak amacıyla ihlalleri bulmak ve e-posta verilerinizde görünürlük kazanmak için kurumsal posta kutularında filtreler ayarlayabilir veya talep üzerine aramalar yapabilirsiniz.

Uygunluk

Bu çözüm, özellikle kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Vaka Çalışmaları

Kullanım

 • Teknoloji harikası e-posta tehdit koruması

  • Gerçek zamanlı ve talep üzerine tarama; kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve madencilik virüsleri dâhil her türden kötü amaçlı nesneyi, kötü amaçlı URL’leri, dolandırıcılık URL’lerini ve tehdit oluşturabilecek IP adreslerini filtreler.
  • Hatalı pozitif sonuçlara bağlı değerli iletişim kaybı olmadan kanıtlanmış yüksek koruma seviyeleri sunmak için makine öğrenimi, insan uzmanlığı ve küresel tehdit istihbaratı verileri bir arada kullanılır.
  • Çok katmanlı, çapraz bağlantılı yaklaşımımız, en karmaşık ve gizlenmiş kötü amaçlı yazılımların bile e-posta yoluyla kurumsal BT altyapınıza sızmasına engel olur
 • Kimlik avı koruması, anti-spam, anti-BEC

  • Gerçek zamanlı bulut tabanlı URL kontrolüyle desteklenen sinir ağı tabanlı analiz, odaklanma derecesi yüksek İş E-posta Açıkları dahil olmak üzere en inandırıcı e-posta kimlik avına karşı bile koruma sağlar
  • Makine öğrenimi modelleri, istenmeyen e-posta önleme algılamasını kolaylaştırırken özel yeniden kontrol algoritmaları zaman ve kaynak kaybına neden olan hatalı pozitif sonuçları en aza indirir
  • Kimliği doğrulanmış e-posta yönetimi, dolandırıcılığa karşı koruma sağlar. SPF/DKIM/DMARC gibi kritik protokoller, meşru postaların doğru şekilde tanımlanmasını sağlamak ve hatalı pozitifleri önlemek için tescilli teknolojilerle birlikte kullanılır. Uygulamalı dil bilim tabanlı algoritmalar, en tehlikeli BEC senaryolarını (ör. e-posta hesabının ele geçirilmesini içerenler) bile ayırt etmek üzere metin analizi için kullanılır.
 • Daha Büyük Resim: Entegrasyon ve Esneklik

  • Kaspersky Anti Targeted Attack Platform ile kusursuz entegrasyon, karmaşık tehditlere karşı e-posta ağ geçidi seviyesinde otomatik yanıtlarla Genişletilmiş Algılama ve Müdahale özelliklerini iyileştirir.
  • Kurum içi ve bulut barındırmalı (Microsoft Exchange Online)YENİ dâhil birden fazla platform ve dağıtım mimarisine yönelik destek, çok sayıda işletme senaryosu ile kusursuz bir entegrasyon sağlar
24/7

Üstün destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Tehditler

E-posta, herhangi bir büyük kuruluşa saldırmak ve zarar vermek için uygulanan bir numaralı yoldur. Seçtiğiniz e-posta güvenliği çözümü şu olasılığı önemli derecede etkiler:

 • <p>Virüslü bir e-posta veya eki üzerinden gerçekleştirilen fidye yazılımı saldırısı</p>

  Virüslü bir e-posta veya eki üzerinden gerçekleştirilen fidye yazılımı saldırısı

 • <p>APT'nin parçası olarak sistemlere sızma</p>

  APT'nin parçası olarak sistemlere sızma

 • <p>Kimlik avı dolandırıcılıkları, çalışanlarınıza ve işletmenize yönelik sahtekarlık</p>

  Kimlik avı dolandırıcılıkları, çalışanlarınıza ve işletmenize yönelik sahtekarlık

 • <p>Zaman ve kaynak israfına neden olan spam</p>

  Zaman ve kaynak israfına neden olan spam

 • <p>Yüksek otomatik anti-spam tarafından oluşturulan ve zaman israfına neden olan hatalı pozitif sonuçlar</p>

  Yüksek otomatik anti-spam tarafından oluşturulan ve zaman israfına neden olan hatalı pozitif sonuçlar

 • <p>Güvenin kötüye kullanılması ve İş E-posta Açıkları (BEC)</p>

  Güvenin kötüye kullanılması ve İş E-posta Açıkları (BEC)

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir