Ana içeriğe atlayın
HİZMET

Kaspersky Security Awareness

Teknoloji geliştikçe siber suçlular, sistemlerinize giriş noktası olarak çalışanlarınızı hedef almaktadır. Alanında uzman kişiler sayesinde çalışanlarınızı, ihtiyaçları olan siber güvenlik becerileriyle donatın.

Kaspersky Güvenlik Farkındalığı: Esnek eğitim yöntemleri

Belirli bir güvenlik ihtiyacına yanıt veren tek bir çözüm seçin veya eğitimi tüm ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize göre başlatmanızı ve hedeflemenizi kolaylaştıracak paketler sunalım.

Temel Güvenlik Farkındalığı

Çalışanların siber güvenlik farkındalığını artırmak için zahmetsiz bir seçenek. Kurulumu kolay, yönetimi kolay
Hedef kitle
Çalışanların siber güvenlik becerilerini geliştirmek isteyen şirketler için değerlendirme, etkileşimli öğrenme, kimlik avı saldırısı simülasyonları ve genel BT eğitimi içeren basit bir otomatik çözüm. Tüm çalışanları, insan etkileşimini içeren farklı saldırı türlerine karşı korumak ve genel siber güvenlik eğitimi için düzenleyici veya üçüncü taraf gerekliliklerini karşılamak için iyi bir temel bilgi standardıyla donatır.

Gelişmiş Güvenlik Farkındalığı

Anahtar teslim bir çözüm isteyen daha büyük kuruluşlar için kapsamlı eğitim
Hedef kitle
Güvenlik farkındalığını artırmak ve siber güvenlik kültürünü desteklemek amacıyla her seviyedeki çalışanlara yönelik kapsamlı eğitim arayan şirketler için idealdir. Çalışanların siber güvenlik davranışlarını geliştirmek için belirli beceriler geliştirmelerine yardımcı olan, öğrenme motivasyonu oluşturmaktan, mevcut bilgi seviyelerini belirleme, mobil uygulamada oyun tabanlı eğitim kullanarak otomatikleştirilmiş öğrenme ve sanallaştırmaya kadar öğrenme döngüsünün her aşamasını kapsayan ürünler içerir.

Üstün Güvenlik Farkındalığı

Özelleştirme ve yönetilen hizmetler sunarak maksimum siber güvenlik farkındalığı sağlar
Hedef kitle
Güçlü bir siber güvenlik kültürünün önemini anlayan ve kapsamlı güvenlik farkındalığı eğitimini özel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilmek isteyen kuruluşları ve ulusal hükümetleri hedef alır. Bu seçenek, tüm Güvenlik Farkındalığı ürünlerini ve C düzeyinden itibaren tüm kuruluş düzeyi özellikleri içerir. Ayrıca kurulum ve iletişim için özelleştirilmiş içerik ve gelişmiş destek sunar.

Neler dahildir?

Temel Güvenlik Farkındalığı
Gelişmiş Güvenlik Farkındalığı
Üstün Güvenlik Farkındalığı
Kaspersky İnteraktif Koruma Simülasyonu (KIPS)
Oyunlaştırılmış Değerlendirme Aracı
Otomatik Güvenlik Farkındalığı Platformu
BT Çevrimiçi Siber Güvenliği
Yönetici Eğitimi
Özelleştirme seçenekleri ve Yönetilen hizmetler

Çözümler

Davranışlarda sürdürülebilir değişiklikler yapmak zaman alır. Bu nedenle sonuçları en üst düzeye çıkarmak için birden fazla bileşenden oluşan bir öğrenme döngüsü oluşturduk. Motivasyon, etkileşim, değerlendirme, öğrenme ve güçlendirme bu döngüye dahildir.

Vaka çalışmaları

Güvenlik farkındalığı çözümlerinin uygulandığı örnekleri keşfedin

Donau Chemie Group
Merkezi Viyana'da yer alan grubun 11 ülkede çalışanı bulunmaktadır. Portföyünde; kozmetik, ev ve teknoloji alanlarında tüketim ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimi için temel kimyasalların üretimi ve bu kimyasalların tesislere dağıtımı bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi edinin 
Hochschule Mannheim
Bilim, teknoloji ve mühendisliğe odaklanan Mannheim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Almanya'nın en saygın akademik kurumlarından biridir. Mannheim Üniversitesi, öğrencilerin siber güvenlikle ilgilenmesinin yanı sıra siber suçların işletmeleri nasıl etkileyebileceğini ve olumsuz etkilerin nasıl azaltılabileceğini tahmin etmek ve değerlendirmek için gerekli stratejik düşünme becerilerini elde etmesini sağlamak üzere Kaspersky ile yakın bir ortaklık kurmuştur.
Daha fazla bilgi edinin 
Volkswagen Group Retail Spain
Volkswagen Group Retail Spain (VGRS), sistemlerinin güvenliğini ve iş sürekliliğini ciddiye alır. Bu nedenle siber güvenlik, günlük işlerinin önemli bir parçasıdır. Teknik çözümlerin yanı sıra VGRS, iş yerinde en iyi güvenlik uygulamalarına uyulması için çalışır. Farkındalık yaratmak ve çalışanlarını siber güvenlik konusunda eğitmek için VGRS, Kaspersky Otomatik Güvenlik Farkındalığı Platformu'nu seçti
Daha fazla bilgi edinin 

Bu hizmet ile ilgili konular

Cybersecurity Services
Dünya lideri tarafından sunulan Tehdit İstihbaratı, Güvenlik Eğitimi, Olay Müdahalesi ve Risk Değerlendirmesi
DAHA FAZLA BİLGİ
Industrial Cybersecurity
Endüstriyel kontrol sistemleri için uzman koruma
DAHA FAZLA BİLGİ
Kaspersky Optimum Security
Yönetimli koruma ve bulut özellikli uç nokta algılama ve tepkisi
DAHA FAZLA BİLGİ

Bir sonraki adım için yardıma mı ihtiyacınız var?

Katlanarak gelişen küresel tehdit ortamı, sıfır gün saldırıları karşısında önemli iş süreçlerini, gizli verileri ve finansal kaynakları giderek artan bir riskle karşı karşıya bırakıyor. Hazırlıklı olun: Kaspersky ile bu tehditlerin işletmeniz için oluşturduğu riskleri azaltabilirsiniz

Bir Kaspersky uzmanıyla iletişime geçin
Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
İş ortağımızla bağlantı kurun
Satın almaya hazır mısınız? Bölgenizde bulunan iş ortağımız size sonraki adımlar için yol gösterebilir

* Gartner Peer Insights incelemeleri, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayalı öznel görüşlerinden oluşur ve Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice Logo, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice, belgelendirilmiş bir metodolojiye uygulanan bireysel son kullanıcı yorumlarının öznel görüşlerini, değerlendirmeleri ve verileri kapsar; Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez ya da onlar tarafından bir onay teşkil etmez.