Ana içeriğe atlayın
Kaspersky Endpoint Security for Business


Siber tehditlere karşı yeni nesil uyarlanabilir koruma

Gelişmiş siber tehditlere karşı uyarlanabilir güvenlik

 • Bankanın şifresini kırmadan her uç noktayı korur
 • Bir bulut veya web konsolu ile merkezi güvenlik yönetimini kolaylaştırır
 • Otomatik işleme ile olay sayısını en aza indirin
Şunlarla uyumludur:
 • Windows®
 • macOS®
 • Android™
 • iOS®
 • Linux®

Güvenilir çoklu platform güvenliği

Çok katmanlı koruma yaklaşımımız, Makine Öğrenimi teknolojisine ve olağanüstü Tehdit İstihbaratı’na dayanmaktadır. Sizi dosyasız tehditler, açıklardan yararlanmalar, kök kullanıcı takımları (rootkit) gibi her türlü tehdite karşı koruma altına aldık.

Rutin görevleri otomatikleştirir

Güvenlik açığı ve yama yönetimi, şifreleme yönetimi ve saldırı yüzeyini azaltma kuralları ve ilkeleri gibi son derece ciddi fakat bir o kadar da zahmetli ve rutin görevleri basit bir şekilde otomatik hâle getirir.

Esnek dağıtım

Bulutta, kurum içinde ve hibrit modda veya hatta mesafeli bir ağda hızlı ve kolay bir şekilde dağıtın. Kurulumunuzu şirket içinde kullandıktan sonra buluta mı taşımak istiyorsunuz? Sihirbaz bunu sizin için yapacak.

Özellik paketinizi seçin

Koruma ve Entegrasyon
Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi, Windows, Linux, Mac, Android, iOS için makine öğrenimi tarafından desteklenen tehdit koruması ve EDR ile entegrasyon
Select versiyonundaki tüm özellikler ve uygulama sunucuları için geniş kapsamlı koruma
Advanced versiyonundaki tüm özellikler ve ağ geçidi seviyesinde Web ve e-posta trafiği koruması
Uygulama, Web ve Cihaz Denetimleri
İlke geliştirme ve ihlal önleme için bulut özellikli kontroller
Select versiyonundaki tüm özellikler ve bilgisayarlar için anormal davranış tespiti ve sunucular için kontroller
Advanced versiyonundaki tüm özellikler ve ağ geçidi seviyesinde trafik ve Web kontrolleri
Gelişmiş görev otomasyonu
Güvenlik yetkisi verme, yamalama ve şifreleme yönetimi
Advanced versiyonundaki tüm özellikler ve Web ve e-posta ağ geçidi yapılandırmasının kolaylaştırılması
Anti-spam koruması
İstenmeyen mesajlar için anında koruma sağlar
Sınırlı özellik seti
Eklenti, dinamik tehdit öykünmesi, Otomatik IoC oluşturma ve daha fazlasını sağlar
Eklenti, dinamik tehdit öykünmesi, Otomatik IoC oluşturma ve daha fazlasını sağlar
Eklenti, dinamik tehdit öykünmesi, Otomatik IoC oluşturma ve daha fazlasını sağlar
Dağıtma
Kaspersky Endpoint Security for Business uygulamasını bulut veya web konsolu üzerinden birden fazla cihaza kolay bir şekilde uzaktan dağıtabilirsiniz.
Videoyu izleyin 

Güvenlik için akıllı tercih

Hazırlıklı olun – saldırıların işletmeniz için oluşturduğu riskleri Kaspersky ile azaltın.

Performans ve çok katmanlı koruma

Güvenliğin sizi yavaşlatmaması gerekir, bu sebeple güvenliğimizin sistem performansı üzerindeki etkisi çok azdır. Saldırı altındaysanız Düzeltme Motoru çoğu kötü amaçlı eylemi önler böylece kullanıcılar kesintisiz çalışmaya devam edebilirler

Doğru temeli atmak

EDR’ye sorunsuz bir şekilde yükseltme, ağ geçidi koruması ve bulut güvenliği ile geleceğe yönelik sağlam bir temel oluşturun ve bir dizi güvenlik araçlarını tek bir çözüm altında toplayarak en üst düzeyde verimlilik ve gönül rahatlığı elde edin.

"Mevcut en iyi" yönetim konsolu

Bulutta mı, şirket içinde mi yoksa her ikisinde mi? Kararı siz verin; biz AWS veya Azure bulut ortamlarında bulut konsolu veya sahada geleneksel konsol dağıtımı aracılığıyla birleştirilmiş yönetim sağlayalım. Önceden yapılandırılmış senaryolarımızı kullanarak ilkeler ile güvenlik uygulamasını hızla ve kolayca dağıtın.

Gelişmiş uç nokta kontrolleri

Saldırı giriş noktalarını kapatmak için güvenlik açıkları tespit edilir ve en son yamalar uygulanır; ayrıca sunucularınızda hangi uygulamaların çalışmasına izin verileceğini siz kontrol edersiniz. Makine öğrenimi ile kullanıcılarınızın eylemlerine uyum sağlayan kurumsal düzeyde web ve cihaz kontrolleri ve anormal davranış algılama ile tamamlayarak üretkenliği etkilemeden daha da iyi koruma sağlar.

Müşterilerimizin söyledikleri

En çok test edilen ve en fazla ödül alan

En Çok Test Edilen.
En Fazla Ödül Alan.

En iyi puanları almak ve gelişmiş güvenlikte endüstri standartlarını belirlemek için Kaspersky ürünlerine güvenebilirsiniz.
Tüm ödülleri görüntüleyin

Müşterinin Seçimi

Kaspersky, Uç Nokta Koruma Platformları alanında 2021'de de üst üste dördüncü kez Gartner Peer Insights Müşterinin Seçimi ödülüne layık görüldü.

Maksimum yıllık ödül

2021 yılının tamamı boyunca en iyi koruma, en iyi performans ve en iyi kullanılabilirlik sıralaması. AV-TEST Enstitüsü, Kaspersky'nin siber tehditlere karşı koruma çözümlerinin yüksek güvenilirliğini ödüllendirdi. Ödüller, Kaspersky'nin her türlü siber saldırıya karşı daha fazla koruma sağlamak üzere ortaya koyduğu araştırma ve geliştirme çalışmaları için paha biçilemez takdirler ve övgüler topladı.

Onaylı iş ürünü

Çözüm, AV-Comparatives tarafından Ana Test Serisi İşletmesine katılım için düzenli olarak ""Onaylandı"" notu alır. En düşük Hatalı Pozitif Sonuç seviyesi ile Gerçek Dünya tehditlerine karşı yüksek koruma düzeyi göstermiştir.

En iyi sıralamalar

Kaspersky Endpoint Security, 2017 yılından bu yana her yıl En Yüksek Puanı Alanlar kategorisinde en yüksek dereceyi alıyor. Kaspersky, 11 yıllık ödüllü faaliyetlerinin tamamında kazanılan yıllık ödül miktarında liderliği sürdürüyor: 22 adet tüketici ürünleri, 21 adet iş ürünleri ve 1 adet en iyi yenilikler olmak üzere toplam 44 ödül.

En İyi Kurumsal Uç Nokta

Çözüm, başarılı kesintisiz genel testler, özel değerlendirmeler ve müşterilerden gelen geri bildirimlerin birleşimi için SE Labs tarafından yıllık "En İyi Kurumsal Uç Nokta 2020" ödülünü aldı. 2021 boyunca, üç aylık sertifikaların hepsinde en yüksek "AAA" notu, üç testte en yüksek Toplam Doğruluk Derecesi ve dördüncü testte İLK 3 sonucu elde edildi.

Sık Sorulan Sorular

Bu ürünü MSP olarak sunmak ister misiniz?

 • Kaspersky Endpoint Security for Business, kalabalık MSP pazarında rekabeti yenmek için katma değerli BT güvenlik teklifleri ve olağanüstü hizmet ile işinizi büyütmenize yardımcı olsun.

 • Ayrıntılı özellik ayarlarıyla müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış güvenlik hizmetleri sunun.

 • Kurumsal ürünlerimizin kapsamlı özellikleriyle müşterilerinize maksimum değer sunun.

 • Öngörülebilen, her ay yinelenen gelirden, üst düzey kârlılıktan ve daha fazla değer sunarak mevcut müşteri sayısını korurken daha hızlı şekilde yeni müşteri çekme becerisinden yararlanın.

Bir sonraki adım için yardıma mı ihtiyacınız var?

Size en uygun yöntemi bulmanıza yardımcı olmak üzere buradayız

 • Seçmeme yardım et

  Sizin için en uygun korumanın hangisi olduğundan emin değil misiniz?
 • Deneme sürümleri

  Acele etmeden, deneyerek satın alın.
 • İş ortağı bul

  Yakınınızda bir Kaspersky güvenlik sağlayıcısı bulun.
 • Bize Ulaşın

  Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim bilgilerinizi bırakın.

Gartner Sorumluluk Reddi.
GARTNER; Gartner, Inc. ve/veya ABD’deki ve uluslararası iştiraklerinin tescilli ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Her hakkı saklıdır. Bu grafik, Gartner, Inc. tarafından daha büyük bir araştırma belgesinin bir parçası olarak yayımlandı ve belgenin tamamı bağlamında değerlendirilmelidir. Gartner, araştırma yayınlarında belirtilen herhangi bir tedarikçiyi, ürünü veya hizmeti desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puana veya diğer niteliğe sahip tedarikçileri seçmelerini tavsiye etmez. Gartner araştırma yayınları, Gartner’ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dâhil olmak üzere, bu araştırmayla ilgili olarak açık veya zımni tüm garantileri reddeder. GARTNER PEER INSIGHTS CUSTOMERS’ CHOICE rozeti Gartner, Inc. ve/veya bağlı kuruluşlarının ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Her hakkı saklıdır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice bireysel son kullanıcı incelemelerinin, derecelendirmelerinin ve belgelenmiş bir metodolojiye karşı uygulanan verilerin öznel görüşlerinden oluşur; bunlar, Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüş ve onaylarını içermez.