Ana içeriğe atlayın

Kaspersky
Security for Internet Gateway

Çalışanlarınızın internet erişimininin güvenliğini sağlayın

World Wide Web ile çalışmak, günümüz işletmelerinin çoğunluğu için çok önemlidir. Kurumsal internet ağ geçidiniz sadece çalışanlarınızın internet kaynaklarına erişimini sağlamaz, aynı zamanda onları sosyal mühendislik ile hedeflemek ve sofistike kötü amaçlı yazılımlarla uç noktalarınıza saldırmak için siber tehditlere bir giriş noktası da sağlar. Kaspersky Security for Internet Gateway virüsler, veri sızıntıları ve internetteki dikkat dağıtıcı öğeler gibi konularda riski ciddi oranda azaltır.

 • En yeni web tabanlı tehditlere karşı çok katmanlı ağ geçidi düzeyinde koruma sağlar
 • Uç noktalarınıza ulaşmadan önce virüsleri engeller
 • Sosyal mühendisliğin etkilerini ortadan kaldırır
 • Mevcut ağ geçidi düzeyindeki savunmalarınızı kolayca tamamlar
 • İnternet kaynağı kullanımını denetleyerek saldırılara maruz kalma riskinizi azaltır
 • Yönetmeliklere uyum girişimlerine destek ve yardımcı olur
 • Çoklu bağımsız çalışma alanlarının yönetimine olanak tanır
 • Gelişmiş saldırıları algılamaya yardımcı olur ve otomatik yanıt verir

Masaüstü adedi girin 0 - 0

Buy this product online here
DAHA FAZLA CİHAZ MI GEREKİYOR?

Stratejik bir şekilde yerleştirilmiş kurumsal siber güvenlik katmanı

Kaspersky Security for Internet Gateway, proxy sunucunun, şirket altyapısı ile dış dünya arasındaki web trafiği için doğal bir geçiş yolu görevi görmesinden yararlanır ve tehditleri erkenden fark etmesi sayesinde bunlara daha az maruz kalmanızı sağlayarak kurumsal BT ağınızı korur. Bu görevin yerine getirilmesi için sağlanan özelliklerin kapsamı, kullanım kolaylığı ve benzersiz koruma kalitesi sayesinde Kaspersky Security for Internet Gateway, siber dokunulmazlığa ulaşmak için çok önemli bir adım.

En çok test edilen ve en fazla ödül kazanan güvenlik çözümü ve daha fazlası

Sektördeki en güçlü koruma teknolojilerden biri olarak, gelen ve giden web trafiğindeki tehlikeleri tespit etmekte, engellemekte ve etkisiz hale getirmekte; kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımları ve potansiyel olarak istenmeyen programlara sıfıra yakın hatalı pozitif sonuçla filtreleme yapabilmektedir. Bu ürün, küresel tehdit istihbaratı tarafından desteklenen ve yeni nesil teknolojileri birleştiren tüm Kaspersky Lab ürünlerinde bulunan aynı eşsiz düzeyde güvenliğe sahiptir.

Yoğun işler için optimize edilmiş çok katmanlı güvenlik

Kaspersky'nin benzersiz kötü amaçlı yazılım koruması, güçlü bulut tabanlı mekanizmaların yardımıyla, makine öğrenimi algoritmalarına dayalı olanlar da dahil olmak üzere birden çok proaktif güvenlik katmanı içermektedir. Tanınırlık ve içerik filtreleme, kimlik avı koruması ve web kontrolü gibi özelliklerin tümü daha fazla koruma katmanı sağlar ve tümden çözüm, altyapı anlamında Kaspersky Lab entegre güvenlik platformunun önemli bir katmanını oluşturur

Hem güvenlik hem de verimlilik için internet kullanımının yönetilmesi

Spesifik web tabanlı kaynak kategorilere erişimi yönetme ve bazı dosya türlerinin iletimini kısıtlama özelliği, iş verimliliğinizi artırırken tehdide maruz kalma riskinizi azaltır. Hem tehlikeli hem de potansiyel zaman kaybı olan web sitelerine ve sosyal medya erişimine kısıtlama getirilmesiyle çalışanların eylemlerine bağlı mesleki risk seviyeleri önemli ölçüde azaltılabilir.

TÜM BT ALTYAPISI IÇIN STRATEJİK KORUMA
Hedeflerine ulaşamadan saldırıları önler

İmkan dahilinde ağ geçidi düzeyindeki web tabanlı tehditleri engellemek işlevsel ve finansal açıdan mantıklıdır; çünkü bu sayede, bu tehditlerin uç noktalarınıza nüfuz edip orada telafisi para ve zaman kaybına neden olacak saldırılar gerçekleştirmesi sonucunda oluşabilecek iş hasarları önemli ölçüde azalır. Uç nokta korumasının gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığı veya önerilmediği durumlarda, optimize edilmiş ağ geçidi güvenliği büyük önem taşımaktadır.

İnsan faktöründen kaynaklanan riski azaltır

Sosyal mühendislikte usta olan saldırganlar, neyin sizi cezbedip çalışırken dikkatinizi dağıtabileceğini öngörme konusunda uğraş verirler ve bu hassasiyeti kullanarak tıklamanız için cazip bağlantılar, ekler ve davetiyeler yoluyla sistemlerinizden içeri sızarlar. Web ağ geçidi güvenliği, uç nokta tabanlı koruma ile mümkün olduğu gibi, sosyal mühendislik tarafından engellenemez. Böylece verileriniz, varlıklarınız ve çalışanlarınız güvende olur.

İşinizi ölçeklendirir

Çözüm, yüksek seviyede ölçeklenebilir olup çoklu düğüm yönetimi ve hiyerarşik dağıtıma olanak sağlar. Ayrılmış alanları ayrı ayrı veya bir arada tahsis etme ve yönetme özelliği, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlar ve Yönetilen Hizmet Sağlayıcıları için özellikle değerlidir. Kaspersky Security for Internet Gateway, diğer tedarikçilerin ağ geçidi güvenlik sistemleriyle de uyumlu çalışarak ek bir çevre koruma katmanı sağlar.

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre internet sağlar

Parçalı web kontrolü, hangi kullanıcıların ne zaman hangi internet kaynaklarına erişebileceğini, işlemlerinizin özelliğine göre ve uygulamaların, şirket içi politikalarınıza veya yasal gerekliliklere uygun olarak seçmenizi sağlar. Belirli dosya veya web sitesi kategorileri engellenebilir ve bazı web kaynaklarına erişim çalışma saatleri dışında, öğle araları gibi zamanlarla sınırlandırılabilir. Gerekirse bir Default Deny senaryosu uygulanabilir ve bu sayede belirli bir kullanıcının veya grubun çalışmasında çok gerekli olmayan web kaynaklarına erişim sınırlandırılarak internet erişimi kontrolüyle risk azaltmada ilerleme sağlanır.

İşletme zahmetini azaltır

Herhangi bir uç nokta güvenlik meselesi, ufak çaplı bile olsa, BT yöneticisine iş çıkarmaktadır ve uç nokta düzeyinde gelişen kitle saldırıları, birbiri ardına gelen uyarıları kontrol etmek için zamanla yarışan stres altındaki bir BT departmanına zor anlar yaşatabilir. Ağ geçidi güvenlik uyarılarının genellikle tek kaynaklı olması onları daha hızlı ve daha kolay anlaşılır kılar, bu nedenle imkan dahilinde ağ geçidi düzeyinde oluşan tehdit uyarılarıyla ilgilenmek mantıklı olacaktır.Bu hepsi bir arada güvenli web ağ geçidi sanal cihazının sunduğu dağıtım kolaylığı sayesinde BT yöneticilerinizin içi rahat edebilir.

Daha fazla koruma işlevi sunan, ödüllü güvenlik çözümü

Yalnızca söylemimize güvenmeyin. Ürünlerimiz son yıllarda diğer önde gelen güvenlik tedarikçilerinden daha fazla bağımsız test ve incelemeye katılıp daha fazla birincilik aldı. Sonuçlar her şeyi özetliyor.

EK BİLGİLER

ÇEŞİTLİ BT AĞ DÜZEYLERİNDE ÇOK KATMANLI KORUMA ELDE EDİN

Altyapınızın diğer öğelerinde güvenliği arttırıyoruz.
Kaspersky Endpoint Security for Business AdvancedGenişletilmiş yönetim ve veri koruma özelliklerine sahip ileri düzey güvenlik
 • Fiziksel uç noktalar ve sunucular için çok katmanlı güvenlik
 • Windows, Linux, MacOS ve Android gibi çeşitli platformları kapsar
 • Kaspersky Security Center’dan merkezî olarak yönetilir
Kaspersky Security for Mail Server Microsoft Exchange/Exchange Online ve Linux e-postası için
 • Gelen, giden ve depolanan postaları tarar
 • Akıllı spam filtreleme trafiği azaltır
 • Gizli verilerin kaybolmasını engeller
Kaspersky Security for StorageAğa Bağlı Depolama (NAS) Güvenliği
 • Birleşik, hataya dayanıklı mimari
 • NAS performansı üzerinde minimum etki
 • Yüksek oranda ölçeklenebilir depolama güvenliği
Kaspersky Hybrid Cloud SecurityFiziksel, sanal ve bulut iş yüklerinizi koruyun
 • İş yükleri ve sanal masaüstü bilgisayarlar için çok katmanlı tehdit koruması
 • Tüm hibrit altyapısı boyunca birleştirilmiş yönetim ve düzenleme
 • Daha iyi kaynak verimliliği için senaryoya özgü koruma