Ana içeriğe atlayın

KASPERSKY ANTI-SPAM SDK

Kaspersky Anti-Spam Yazılım Geliştirme Kiti (KAS SDK), spam ve kimlik avına karşı koruma sunan ve yeni spam saldırılarına anında reaksiyon sağlayan insan analiziyle birlikte en son otomatikleştirilmiş Anti Spam teknolojilerinin birleşimidir.
BIZE ULAŞIN

Kaspersky Anti-Spam Yazılım Geliştirme Kiti 6.0

Kaspersky Anti-Spam Yazılım Geliştirme Kiti (KAS SDK), spam ve kimlik avına karşı koruma sunan ve yeni spam saldırılarına anında reaksiyon sağlayan insan analiziyle birlikte en son otomatikleştirilmiş Anti Spam teknolojilerinin birleşimidir.

Kaspersky Anti-Spam SDK'nin mimari esnekliği, olağanüstü doğruluğu ve etkileyici istikrarı sayesinde ona dayalı çözümler, KOBİ'lerden büyük kurumlara ve servis sağlayıcılara kadar her tür müşterinin gereksinimlerini karşılar.

Bu hibrit yaklaşım, Kaspersky Lab'in bulut tabanlı istihbarat ve bilgi dağıtımından faydalanarak Kaspersky Anti-Spam Motorunda kullanılan gelişmiş teknolojileri tamamlar. Kaspersky Security Network'teki yüz milyonlarca kullanıcı sayesinde, tüm yeni spam mesajlar saniyeler içinde etiketlenir ve en yakın güncellemeyle birlikte anti-spam tabanlarına ilgili imza eklenir. Onlarca algılama yöntemine dayanan, güçlü bir anti-spam motoru, bulut aklının gücüne katkı sağlar ve spam ile kimlik avı saldırılarında minimum yanlış alarmla benzersiz algılama oranlarını garanti eder.

Kaspersky Anti-Spam SDK 6.0'ın değerleri

Teknoloji Lisansı alanında 19 yıldan uzun süredir lider olan Kaspersky Ekibi, OEM ve Teknoloji İş Ortakları ile ilişkilerinin her aşamasında mükemmel hizmet sunma konusunda uzmanlaştı. İş ortaklarımız için nelerin önemli olduğunu biliyoruz:

Yüksek Algılama ve Düşük Hatalı Pozitif Sonuç Oranı

 • %99,9 üzeri algılama oranı ve sıfır Hatalı Pozitif Sonuç oranı (2015 yılındaki VB testine göre)
 • Yılın 365 günü 7/24 yürütülen insan analizi ve en yeni otomatik Anti-Spam teknolojileri, bulut korumasıyla birlikte çalışır
 • Virus Bulletin sertifikalı (KAS SDK v.5 için geçerlidir)

Kolay Entegrasyon

 • Her şey dahil, hazır SDK (kitaplıklar, örnekler, belgeler)
 • Hafif ve esnek API, minimum entegrasyon süresi sağlar
 • Otomatik indirilebilen yazılım güncellemeleri

Hafif ve güçlü motor

 • Hibrit yaklaşım: Bulutta ve sahada
 • Sistemde minimum iş yükü
 • Yeni! IP tanınırlığı: Gönderenin IP adresine dayalı olarak spam postaların çoğunun daha karmaşık algılama teknikleri kullanılmadan bile algılanmasını sağlayan, tamamen bulut tabanlı teknoloji
 • Yeni! Gelişmiş kimlik avı algılaması için kimlik avı koruması sağlayan sezgisel araçlar

Teknik Özellikler

 • Her dilde spam'i önler
 • Yerel 64 bit desteği dahil olmak üzere tüm standart platformlar ve MTA'lar desteklenir
 • HTTP servis modu (istemci/sunucu mimarisi)
 • Çoklu mesaj dizisi işleme: Mesaj dizisi başına yüzlerce mesaj

Kapsamlı Destek

 • 7 gün 24 saat nitelikli teknik destek
 • Özel kurumsal ve teknik hesap yöneticileri
 • Pazarlama desteği

Hibrit 3'ü 1 arada koruma: Anti-Spam Lab tarafından sunulan ve bulut bileşeniyle birlikte çalışan çevrimiçi ve bağımsız teknolojiler

Neden Kaspersky Anti-Spam SDK 6.0'ı seçmelisiniz?

Harika bir şirketin parçası olursunuz

KAS SDK uygulamasından sonra ürününüz, dünya genelinde tanınan, öncü bir markanın teknolojilerini içerir. Tüm yaşam döngüsü (müşteri desteği ve konumlandırma dahil) boyunca entegrasyon ve destek yoluyla teknoloji değerlendirmesinden yeni bir sürüme geçmeye kadar her aşamada size yardımcı olacağız. Çözümünüz, başarınızı önemseyen ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım ve tavsiye sunan, uzman bir ekip tarafından desteklenir. Kaspersky'nin anti-spam ekibi, kendi ekibinizin bir uzantısı haline gelir!

Düşük maliyet, gizli ücret yok

Teknolojimiz son derece uygun maliyetlidir. Lisansımızda teknoloji kullanımı veya desteği için gizli ücretler yoktur. Ücretsiz desteği içeren ve tüm önemli güncellemelerimiz, sürümlerimiz ve haberlerimizi öğrenmenizi sağlayan bir lisans sunulur.

Yüksek hız ve kalite için geliştirildi

KAS SDK, günümüzün yüksek hızlı e-posta işleme talebini karşılayan, sektörün en hızlı Anti-Spam motorlarından biridir. Spam'in var olduğunu unutmanıza ve asıl işinize odaklanmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

x86/x86-64 ortamları için bir kez yazılır

Birleşik platformlar arası API nedeniyle işletim sisteminin herhangi bir sürümünde çalıştırmak için kod değişikliği gerekmez (*nix ve Windows platformlarında aynı SDK API kullanılır).

Hızlı ve kolay entegrasyon için tasarlandı

Kod örnekleriyle kullanımı ve anlaşılması kolay API, KAS SDK'yi herhangi bir mesajlaşma çözümüne entegre etmek için gereken çalışma süresini önemli ölçüde azaltır. Üretim ortamınızı güncellemeniz, ekibinizi yeni programlama dillerini öğrenme konusunda eğitmeniz veya zamanınızı harcamanız gerekmez.

Tüm spam türlerine karşı koruma

KAS SDK, her tür spam'i engellemek için günümüzün en etkili, proaktif ve gelişmiş anti-spam motorunu kapsamlı ve farklı anti-spam filtreleri ve katmanlarıyla birleştirir.

Teknoloji esnekliği ve sıfıra yakın bakım maliyetleri

Üstün güncellenebilirlik: Düzenli güncellemelerle yeni anti-spam filtreleme yöntemleri sunularak sessiz ve otomatik biçimde zahmetsizce uygulanabilir.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bu iletişim formunu doldurun ve KAS SDK hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizi belirtin. Temsilcimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.