Ana içeriğe atlayın
Ürün

Kaspersky Endpoint Detection and Response Expert


  • İşlerin kesintiye uğramasını önleyin
    Karmaşık ve hedefli saldırılara karşı güçlü bir güvenliğe sahip olun
  • Uzmanlarınızı gerekli bilgilerle donatın
    Gelişmiş algılama, tam görünürlük ve özel müdahale ile

Genel Bakış

Siber saldırılar gittikçe daha karmaşık ve mevcut güvenlik önlemlerini atlayabilecek bir hâle gelmeye başladı. Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Expert, kurumsal ağınızdaki tüm uç noktalarda kapsamlı görünürlük sağlar ve üstün savunmalar sunarak rutin EDR görevlerini otomatikleştirir ve Analistin karmaşık tehditleri ve APT benzeri saldırıları hızla tespit etmesine, önceliklendirmesine, soruşturmasına ve etkisiz hâle getirmesine olanak tanır.

Kaspersky EDR Expert, hem bulut tabanlı tek bir yönetim platformundan hem de mesafeli ortamlarda çevrimdışı bir konsoldan yönetilebilen, tehdit istihbaratından yararlanan ve özelleştirilebilir algılamaları birleştiren tek bir araç kullanır.

Öne çıkan özellikler

Kaspersky EDR Expert, Kaspersky Endpoint Security for Business'a dayanır. En çok test edilen ve en çok ödül alan bu EPP çözümünün, uyarıların büyük çoğunluğunu otomatik olarak ele alması sayesinde, analistlerin gerçekten dikkat ve uzmanlık gerektiren görevlere odaklanmasını sağlayarak Kaspersky EDR Expert için güçlü bir temel oluşturdu.
  • Çok Platformlu Uyarlanabilir Güvenlik Benzersiz teknolojimiz anormal davranışları tespit eder ve dosyasız tehditler ile güvenlik açıkları da dahil olmak üzere çok sayıda tehdidi otomatik olarak algılayıp düzeltir
  • Fidye yazılımına güle güle deyin Karşılaştığınız herhangi bir fidye yazılım, son on yılda motorumuzun, müşterilerimiz için kötü niyetli eylemlerini otomatik olarak engellediği ve tersine çevirdiği 7 milyarı aşkın saldırı arasına girer.
  • Onaylı olağanüstü performans. Müşteri incelemelerimiz, 'müşteri tercihi' korumamızın dosyasız tehditler ve güvenlik açıklarına karşı pratikte nasıl bir tavır sergilediğini ortaya koyar - göz atın!

XDR ile Daha Güçlü

Genişletilmiş Algılama ve Müdahale işlevlerini içeren eksiksiz pakete kolayca yükseltin.

XDR'den yararlanın
Kaspersky EDR Expert, Kaspersky Anti Targeted Attack Platformu'na uygulanarak genişletilmiş algılama ve müdahale özellikleri sağlar. Kaspersky EDR Expert temelli Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, aslında hepsi bir arada APT koruması çözümünü sunduğu gibi ağ düzeyindeki gelişmiş tehdit saptamayla EDR özelliklerini de bir araya getirir.
Uzmanlarınız için tek çözüm
BT güvenliği uzmanları hem uç nokta hem de ağ düzeylerindeki üstün, çok boyutlu tehdit tespitini ele almak, en gelişmiş teknolojileri uygulamak, etkili soruşturmalar gerçekleştirmek ve hızlı, merkezi yanıt sağlamak için ihtiyaç duydukları tüm araçlara sahiptir. Üstelik tüm bunlar tek bir çözüm aracılığıyla gerçekleştirilir.

Tanınma

Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları tarafından düzenli olarak değerlendirilir. Bu sayede şirketlerin ve müşterilerin kendilerini korumalarına ve değişim karşısında başarılı olmalarına yardımcı olma becerimiz büyük ölçüde tanınmıştır.

Gartner Peer Insights Customers' Choice for Endpoint Detection & Response, 2020
Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR)
Radicati Group: Gelişmiş Kalıcı Tehditlere (APT) Karşı Koruma - 2022 Market Quadrant
Kaspersky Endpoint Detection and Response ve Kaspersky Anti Targeted Attack Platform
Kaspersky, IDC MarketScape tarafından Kuruluşlar için Modern Uç Nokta Güvenliği alanında “Önde Gelen Aktör” olarak adlandırıldı
Kaspersky Endpoint Detection and Response

Aşağıdakilere uygundur:

Özellikle aşağıdaki sektörlerde, karmaşık ve APT benzeri tehditlere müdahale etmekte zorlanan kuruluşlar.

Ulusal
Sağlık
Finansal Hizmetler
Endüstriyel
Telekom
Ulaşım
Perakende

Müşterilerimizin görüşleri

Kaspersky’nin tıpkı sizinki gibi organizasyonlara nasıl yardımcı olduğunu görün

7/24 üst düzey destek ve hizmetler
Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7/24 hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Hazırlayın. Bilgilendirin. Güçlendirin.
Kaspersky Expert Security ile

Uzmanlarınıza karmaşık olayları ele almak, tehdit istihbaratı ile bilgi havuzunuzu zenginleştirmek ve değerlendirme, anında destek ve yedekleme için harici uzmanlara başvurmak için gereken araçları sağlayın.

İlgili ürünler

Kaspersky Anti Targeted Attack
KasperskyAnti Targeted Attack
Çevre koruma radarınızın altında gizlenen gelişmiş ağ tehditlerini tespit edin
Kaspersky Managed Detection and Response
KasperskyManaged Detection and Response
Kuruluşunuzu hedef alan tehditleri sürekli izler, algılar ve bunlara karşılık verir
Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum
KasperskyEndpoint Detection and Response Optimum
Otomatik müdahale ve basit temel neden analizi ile derinlemesine bir savunma elde edin ve güvenliği artırın