Skip to main
Ürün

Kaspersky Endpoint Detection and Response Expert


 • İşlerin kesintiye uğramasını önleyin
  Karmaşık ve hedefli saldırılara karşı güçlü bir güvenliğe sahip olun
 • Uzmanlarınızı gerekli bilgilerle donatın
  Gelişmiş algılama, tam görünürlük ve özel müdahale ile

Genel Bakış

Siber saldırılar gittikçe daha karmaşık ve mevcut güvenlik önlemlerini atlayabilecek bir hâle gelmeye başladı. Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Expert, kurumsal ağınızdaki tüm uç noktalarda kapsamlı görünürlük sağlar ve üstün savunmalar sunarak rutin EDR görevlerini otomatikleştirir ve Analistin karmaşık tehditleri ve APT benzeri saldırıları hızla tespit etmesine, önceliklendirmesine, soruşturmasına ve etkisiz hâle getirmesine olanak tanır.

Kaspersky EDR Expert, hem bulut tabanlı tek bir yönetim platformundan hem de mesafeli ortamlarda çevrimdışı bir konsoldan yönetilebilen, tehdit istihbaratından yararlanan ve özelleştirilebilir algılamaları birleştiren tek bir araç kullanır.

Öne çıkan özellikler

 • Hızlı soruşturma

  Kaspersky EDR Expert; her soruşturma aşamasının sürekli izlenmesini ve görselleştirilmesini, verilere hızlı erişimi, üstün tehdit saptamayı ve etkili analizi mümkün kılar.
 • Tehdit avlama

  Soruşturma süreci, geriye dönük analizle ve taktikler ile tekniklerin saptanmasına yardımcı olan ATT&CK eşlemesiyle elde edilen benzersiz Saldırı Göstergeleriyle geliştirilmiştir. Bunların yanı sıra proaktif tehdit avı ve güçlü Kaspersky Threat Intelligence Portal'a erişim sağlar.
 • Saldırıların tam kapsamını ortaya çıkarın

  Uzmanlarınız izinsiz giriş hareketlerini eksiksiz sıralamayla anlamak, en karmaşık saldırıları keşfetmek ve hızlı bir şekilde müdahale etmek için gerekli tüm araçlara sahip olur!

Tanınma

Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları tarafından düzenli olarak değerlendirilir. Bu sayede şirketlerin ve müşterilerin kendilerini korumalarına ve değişim karşısında başarılı olmalarına yardımcı olma becerimiz büyük ölçüde tanınmıştır.

Gartner Peer Insights Customers' Choice for Endpoint Detection & Response, 2020
Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR)
Radicati Group: Gelişmiş Kalıcı Tehditlere (APT) Karşı Koruma - 2021 Market Quadrant
Kaspersky Endpoint Detection and Response ve Kaspersky Anti Targeted Attack Platform
Kaspersky, IDC MarketScape tarafından Kuruluşlar için Modern Uç Nokta Güvenliği alanında “Önde Gelen Aktör” olarak adlandırıldı
Kaspersky Endpoint Detection and Response

Aşağıdakilere uygundur:

Özellikle aşağıdaki sektörlerde, karmaşık ve APT benzeri tehditlere müdahale etmekte zorlanan kuruluşlar.

Müşteri görüşleri

Gartner Peer Insights'a göre müşterilerimizin görüşlerini okuyun.

Telemetri ve müdahale

"""İyi düzeyde telemetri kapsamı - Uç noktalardan toplanan birçok olay olduğundan çok geniş bir kapsamda olası saldırıları tespit edebiliyoruz."" ""Gelişmiş müdahale eylemleri - Ana bilgisayarı izole edebilir, dosyayı silebilir, süreci durdurabilir, korumalı alanda dosyada ek analiz gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bunlar web arayüzünde tek tıkla mümkün."""

Güvenlik Yetkilisi | Sektör: Üretim | Rol: Veri ve Analitik | Şirket Boyutu: 250 milyon – 500 milyon ABD doları

Tehdit avlama

"""Ağımızdaki potansiyel tahditleri etkin bir şekilde aramak için kullanmak istediğimiz çok sayıda IOC topladık. Kaspersky EDR, bu görevi çözüme ulaştırmada çok yardımcı oldu. Tüm ağ genelinde tehditleri avlamamızı sağladı."" ""Bu harika özellik, proaktif olarak harekete geçmemize ve tehditlere erken aşamalarda mücadele etmemize yardımcı oluyor."""

Bilgi Güvenliği Yöneticisi | Sektör: Enerji ve Enerji Kurumları | Rol: Uygulamalar | Şirket Boyutu: 500 milyon – 1 milyar ABD doları

Olay müdahalesi ve adli delil toplama

"""Dijital adli delil toplama ve olay müdahalesi için gerçekten faydalı. KEDR'deki olaylar kolayca anlaşılabiliyor ve tümüyle ilgili eyleme geçirilebiliyor. Yani ana bilgisayarda neler olduğunu görebiliyor ve anında izole edebiliyorsunuz."" ""Şirketimizde olay müdahalesi ve dijital adli delil toplama süreçleri geliştirmek için profesyonel bir araca ihtiyacımız vardı."""

Bilgi Güvenliği Yöneticisi | Sektör: Taşımacılık | Rol: Veri ve Analitik | Şirket Boyutu: 1 milyar – 3 milyar ABD doları

Hazırlayın. Bilgilendirin. Güçlendirin.
Kaspersky Expert Security ile

Uzmanlarınıza karmaşık olayları ele almak, tehdit istihbaratı ile bilgi havuzunuzu zenginleştirmek ve değerlendirme, anında destek ve yedekleme için harici uzmanlara başvurmak için gereken araçları sağlayın.

İlgili ürünler