Ana içeriğe atlayın
ÜRÜN

Kaspersky Security for Internet Gateway

Kuruluşunuzun altyapısını web tabanlı tehditlere karşı korur

Ürün

Web tabanlı siber tehditler, günümüzde e-posta yoluyla bulaşan siber tehditler kadar yaygın ve bir o kadar da tehlikeli hale gelmiştir. Herkes internete bu kadar güvenirken bu durum, özel ağ geçidi korumasının devreye girmesini gerektiren sürekli bir tehlikedir.

Kaspersky Security for Internet Gateway; kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, miner virüsü ve kimlik avı gibi tüm web tabanlı tehdit türlerine karşı güvenilir koruma sağlarken internet kullanımını kontrol ederek riski azaltmaya ve üretkenliği artırmaya yardımcı olur.

Çok katmanlı tehdit koruması

Çözüm, web kaynakları üzerinden sistemlere saldırmaya çalışan kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını, wiper ve miner virüslerini engellemek için proaktif makine öğrenimi tabanlı algılama ve analizi gerçek zamanlı küresel tehdit istihbaratıyla birleştirir

Kimlik avı koruması

Dünyanın dört bir yanından gelen derin öğrenme algoritmalarından ve tanınırlık verilerinden yararlanan ürünün kimlik avı koruması teknolojileri, ne kadar gerçek göründükleri fark etmeksizin çevrimiçi kimlik avı sitelerini engeller. 

Sistem güçlendirmesi

Kaspersky Security for Internet Gateway, belirli web sitelerine ve bunların kategorilerine erişimin kısıtlanmasını ve belirli uygulamaların trafiğinin korunmasını sağlayarak işle ilgili olmayan sitelerden kaynaklanan güvenlik riskinizi azaltır ve kullanıcı dikkatinin dağılmasını engeller

Güvenli Web Ağ Geçidi (SWG) yazılım uygulaması

Kaspersky Security for Internet Gateway, hızlı ve sorunsuz dağıtım için bağımsız bir uygulama veya hepsi bir arada, kullanıma hazır bir yazılım uygulaması olarak sunulur.

Kümelenmiş dağıtım

Artan trafik yükleriyle başa çıkmak için kümelenmiş uygulama mevcuttur: Ekstra trafik işleme düğümlerini dağıtmanız yeterlidir.

İçerik filtreleme

Belirli içerik türlerinin iletiminin engellenmesi, virüs bulaşma riskini daha da azaltmaya ve veri güvenliğini sağlamaya yardımcı olur

Çoklu Kullanım

Birden fazla yarı bağımsız iştiraki veya şubesi olan kuruluşlar - ve aynı zamanda BT güvenlik hizmeti sağlayıcıları - bağımsız rol tabanlı erişim yapılandırmasıyla çoklu kiracılıktan faydalanacaktır.

Gelişmiş tehdit algılama ve otomatik yanıt

Kaspersky Anti Targeted Attack algılama güç merkezi ile 2 yollu API tabanlı entegrasyon, web nesnelerinin hem daha derin analiz edilmesini hem de hedefli bir saldırının yapısını bozabilecek otomatik bir yanıt sağlar.

Aşağıdakilere Uygundur

Bu çözüm, özellikle bu kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Kullanım

 • Web ile ilgili tehditlere karşı çok vektörlü koruma

  • Kaspersky Security for Internet Gateway; kötü amaçlı yazılım indirmeleri, açıklardan yararlanan rastgele saldırılar/kaynak saldırıları, yasal kaynakları taklit eden kimlik avı web siteleri ve daha birçok farklı web tabanlı saldırı senaryosuna karşı koruma sağlar. Ayrıca belirli dosya türlerinin iletimini kısıtlamanın yanı sıra belirli web kaynaklarına ve kategorilerine erişimi sınırlandırarak virüs bulaşması ve veri sızıntısı riskini de azaltır.
 • Karmaşık altyapı koruması ve yönetilen hizmetlerin sağlanması için çoklu kullanıcı

  • Çoklu kullanıcı özelliği, her biri kendi kural kümelerine ve raporlamaya sahip birden çok bağımsız altyapının yönetilmesini sağlar.
  • Bu da Kaspersky Security for Internet Gateway'i birden fazla şube, bağımsız proje/alt kuruluş vb. içeren karmaşık ortamlar için ideal hale getirir. Ayrıca müşterilere yönetilen web koruma hizmeti sunmak isteyen MSP/MSSP'ler için de çok değerli bir çözümdür.
 • Otomatik Düzeltme ile Gelişmiş Tehdit Koruması

  • Kaspersky Internet Gateway Security'nin (diğer Kaspersky ürünü de bulunur) temel uygulaması olan Kaspersky Web Traffic Security, Kaspersky Anti Targeted Attack (KATA) Platform ile 2 yollu API tabanlı entegrasyon sunarak web ağ geçidi düzeyindeki olaylarla tehdit algılama bağlamını zenginleştirir ve KATA'nın gelişmiş mekanizmalarının daha derin analizine dayalı otomatik yanıt verir. Yük iletiminde yapılan diğer girişimler önlenebilir ve saldırganların komut ve kontrol sistemleri kesintiye uğratılıp devre dışı bırakılabilir.
24/7

Üstün Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7/24 hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum fayda ve yatırım getirisi elde ettiğinizden emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimize başvurun.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Tehditler

Bağlantı oranının artmasıyla herkese açık bulut hizmetleri, IoT ve yapay zeka gibi dijital teknolojilerin benimsenme hızı giderek artmakta ve bu da yeni güvenlik, uyum ve veri koruma zorluklarını beraberinde getirmektedir.

 • World Wide Web; düzenli ve gövdesiz kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve miner virüsü gibi tüm kötü amaçlı yazılım türlerine ev sahipliği yapmaktadır

 • Yasal kaynakları taklit eden kimlik avı web sitelerinin amacı, kişi ve işletmelerin kimlik bilgilerini ve diğer hassas bilgileri çalmaktır

 • İnternet kaynağına kontrolsüz erişim, virüs bulaşması ve veri sızıntısı riskini artırır

 • Web tabanlı senaryolar, gelişmiş saldırganlar tarafından hedeflerine karşı yaygın olarak kullanılır

 • Kurumsal uç noktalar ve World Wide Web arasındaki yönetimsiz veri akışı, BT'nin uyumlulukla ilgili kaygılarını da beraberinde getirir.

 • Hasarı önlemek için tespit edilen hedefli saldırılara zamanında müdahale etmek, düzgün otomasyonun olmadığı durumlarda sorun yaratabilir

Tanıma

Ödüller

VBWeb Karşılaştırmalı İnceleme - Sonbahar 2018: VBWeb doğrulandı

Bu Ürün ile ilgili konular