Ana içeriğe atlayın
SEKTÖR

Telekom Alanında Siber Güvenlik

Telekom verilerini, uygulamalarını ve ağlarını en gelişmiş siber tehditlere karşı koruma

Genel Bakış

Tüm kurumsal güvenlik stratejilerindeki en önemli faktör, gelişmiş tehditlerle mücadele etmek için çok çeşitli güvenlik özellikleriyle birlikte yüksek düzeyde iş süreci ve veri koruması sağlayan kapsamlı bir çözümdür. BT altyapınızı oluşturan elamanlar masaüstü bilgisayarlar, sunucular, bilgi sistemleri, veri merkezleri veya sanal makineler olabilir; ihtiyacınız olan tek şey, tüm bileşenler için optimum güvenlik düzeyi sunmak için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik çözümüdür.

Kaspersky Lab, gelişmiş tehditler ve saldırılara karşı koruma sağlayan güvenlik stratejilerini uyarlamak için işletmelere yardımcı olma konusunda öncüdür. Dünya lideri güvenlik istihbaratıyla desteklenen teknoloji ve hizmetlerin eşsiz kombinasyonuyla, kuruluşlara siber riskleri azaltma, farklı türde saldırıları ilk aşamalarında tespit etme, canlı saldırılarla başa çıkma ve genel koruma düzeyini yükseltme konularında yardımcı oluyoruz.

Uygulama ve Cihaz Kontrolü

Kolay ve etkili, merkezileştirilmiş web, cihaz ve uygulama denetimleri, saldırı alanınızı azaltarak kullanıcıları güvende tutmaya yardımcı olur.

Veri Merkezlerine Yönelik Güvenlik

Hiper yakınsanmış veri merkezleri için kanıtlanmış siber güvenlik

Hibrit Bulut Güvenliği

Tüm lider sanallaştırma platformlarını ve kurumsal düzeydeki depolama sistemlerini kapsayan Özel ve Herkese Açık Bulut Ortamları için kanıtlanmış güvenlik

DDoS Koruması

Altyapınızı hedefleyen tüm DDoS saldırısı biçimlerine karşı tam savunma

Vaka Çalışmaları

Tele2

Tele2, Avrupa'nın lider operatörleri arasında yer almaktadır. 10 ülkedeki 15 milyon telekomünikasyon tüketicisinin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. Tele2, mobil ve sabit hat iletişimi, veri iletimi, kablo TV ve içerik hizmetleri sağlar.

Bildiğiniz Işi Güvenle Yapin

Dünya çapında ünlü şirketler, Kaspersky'in yardımıyla üstün siber güvenlik özelliklerini zaten genişletmiştir.

Kullanım

 • Saldırı Riskini Azaltın

  Kaspersky; iş istasyonlarını ve sunucuları korumak, kötü amaçlı yazılımların yayılmasını önlemek, gizli bilgileri korumak, kurumsal ağlara yetkisiz erişimi önlemek vb. için geliştirilen güvenlik teknolojilerinde bir dünya lideridir.

 • Hibrit Veri Merkezleri için İdeal

  Hangi sanallaştırılmış platformu veya platformları kullanıyor olursanız olun, patentli teknolojileri ve benzersiz mimarisiyle Kaspersky Security for Virtualization Light Agent, çok daha iyi güvenlik özellikleri sunar. VMware vSphere with NSX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer ve KVM'nin tümü tek bir uygulamada desteklenir. Platform yapılandırmanız ve hibritleştirmenizden bağımsız olarak kurum içi veya kurum dışında tüm güvenlik yönetimi tek birleşik konsol yoluyla gerçekleştirilir ve tüm sistemlerin verimliliği korunur.

 • İşletmenizi DDoS Saldırılarına Karşı Savunun

  DDoS saldırılarından korunmak için saldırıları olabildiğince hızlı algılayan bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. Kaspersky DDoS Protection, iki cephede DDoS istihbaratı ve DDoS savunma altyapısı yoluyla savaş verir. Güvenlik istihbaratı ekibimiz, DDoS tehdit ortamını izlemek ve suçluların bir adım önünde yer almak için karmaşık yöntemler kullanır ve DDoS saldırılarını daha kısa sürede algılamamızı sağlarlar.

7/24

Üstün Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Risk

Siber saldırılar, Telekom sektöründe karşılaşılan en tehlikeli iş riskleri arasındadır. Ancak riskler ve siber suçluların benimsediği teknikler sürekli olarak gelişmeye devam etse de çoğu işletme, günümüzdeki ve gelecekteki tehlikelerden korunmak için etkinliğini yitirmiş güvenlik teknolojilerine güveniyor:

 • Şu anda hedefli bir saldırı yürütülüyor olabilir

 • DDoS saldırıları, bilgi sistemlerinize erişimi imkansız kılabilir

 • İçeriden kişilerin kötü amaçlı yazılım etkinliği sık görülen bir durumdur

 • Gizli verilerin kaybı yalnızca finansal kayıplara neden olmaz

 • Veri merkezi saldırıları son derece büyük hasarlar verebilir

 • Uyum ve yönetmelik gereklilikleri de yerine getirilmelidir

İlgili Ürünler ve Hizmetler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir