Ana içeriğe atlayın

Kaspersky SafeStream II

Kaspersky SafeStream II, donanım şablonu eşleşen motorlarla birlikte kullanmak için 1. seviye kötü amaçlı yazılımdan koruma akışı tarama teknolojisidir. Bu teknoloji, en yaygın tehditlere odaklanır, son derece yüksek performans sunar ve en uygun koruma kapsamı sağlar.
Bize Ulaşın

Kaspersky® SafeStream ll

Kaspersky SafeStream II, en tehlikeli ve yaygın tehditleri ("vahşi") kablolu hızında algılama yolu sunan bir ağ geçidi düzeyinde akış tabanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojisidir. Kapsamlı güvenlik­ ile maksimum performans arasında dengeyi temsil eder.

Bulut özellikli güvenlik istihbaratı ve Kaspersky Security Network dahil olmak üzere Kaspersky Lab altyapısından eksiksiz biçimde faydalanan Kaspersky SafeStream II, her tür trafikteki­ (web, posta, P2P, IM vb.) kötü amaçlı yazılımları etkili biçimde algılar ve böylece kullanıcıları sıfır gün kötü amaçlı yazılımları, sunucu tarafındaki kötü amaçlı yazılımlar, web kaynaklı kötü amaçlı yazılımlar, indirme kaynaklı kötü amaçlı yazılımlar ve diğerleri gibi en tehlikeli siber tehditlere karşı korur.

Cavium Networks, Intel, Broadcom, LSI vb. tedarikçilerin donanım şablonu eşleşen motorlarıyla (IDS/IPS'de paket incelemesinde yaygın olarak kullanılan) etkili biçimde geliştirilerek kablolu hızında benzersiz ağ geçidi düzeyinde kötü amaçlı yazılım koruması sunar.

Kaspersky SafeStream II, küçük cihazlar ve yüksek performanslı, görev açısından kritik ağ geçitleri için son derece uygundur. Yazılım veya donanım tasarımından tamamen bağımsızdır ve tescilli (x86 harici/Linux) platformlara başarıyla uygulanabilir.

SafeStream II, aşağıdaki kötü amaçlı yazılım algılama teknolojilerinden oluşan bir "koruma üçgeni" kullanır:

  • Karmalar: Bire bir eşleştirme sunar

  • URL'ler: Web tabanlı tehditlere karşı koruma için kötü amaçlı yazılım URL'lerinde bir öğeyi birden fazla öğeyle eşleştirme olanağı sunar

  • Bayt imzaları: Kötü amaçlı yazılımları algılayan özel bayt dizileri uygulayarak tekil kötü amaçlı yazılım örneklerinin yanı sıra kötü amaçlı yazılım ailelerinin yakalanmasını sağlar

SafeStreamII

Kaspersky SafeStream II, her katmanın diğerlerini tamamlayarak genel güvenlik düzeyini artırdığı ve her tür ortamda koruma sağladığı bir çok katmanlı yaklaşımdan faydalanır. Bu çözüm, sürekli olarak güncellenen bir dizi ayrıntılı güvenlik mesajı içerir. Özel istihbarat mesajları, öncelikli güvenlik sunmak için de oluşturulabilir.

Kaspersky SafeStream II'nin temel avantajları:

  • Öğelerin önbelleğe alınması gerekmez

  • Kablolu hızında kötü amaçlı yazılım trafiği taraması sağlar

  • Kötü amaçlı yazılım saldırıları sırasında bile minimum gecikme sunar

  • Cihazdaki yük ön işleme rutinlerinin kullanılmasını sağlar

  • Nesne boyutu ve trafik hacminden bağımsız olarak maksimum performansı garanti eder

  • Eskilerden son teknolojiye sahip olanlara kadar ağ cihazlarında kullanım için idealdir

  • Donanım şablonu eşleşen motorlarla hızlandırılabilir

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bu iletişim formunu doldurun ve SafeStream II hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizi belirtin. Temsilcimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.