Ana içeriğe atlayın

KasperskyHybrid Cloud Security for Microsoft Azure

Başarıyla Çalışan Bulut Güvenliği

Microsoft Azure'daki iş yükleri için olağanüstü çok katmanlı koruma geliştirdik. Bulut ortamındaki performanstan ödün vermeden verilerinizi en gelişmiş güncel ve gelecekteki tehditlere karşı koruyarak çevik, sürekli güvenliğin ve üstün verimliliğin mükemmel dengelenmiş bir bileşimine sahip paylaşılan güvenlik sorumluluğunuzla tanışın. Kaspersky Lab'in Microsoft Azure'a yönelik kapsamlı çözümü sayesinde, buluta taşıdığınız her şeyin güvenliğinin kurumsal standartlarınıza uyduğundan ve verileriniz ile kullanıcılarınızın her zaman korunacağından emin olabilirsiniz.

  • Bulut Dostu Koruma

   Azure Uzantıları olarak kullanılabildiğinden siber güvenlik özelliklerini bulut iş yüklerinize taşıyarak, her zaman açık işletme uygulamalarınızı güvende tutabilir ve güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

  • Yerel Güvenlik Yönetimi

   Azure Güvenlik Merkezi'ne entegrasyon yoluyla kolaylaştırılmış güvenlik sağlama ve izleme sayesinde bulut ekosisteminizin doğal bir parçası haline gelen siber güvenlik.

  • Yeni Nesil güvenlik şimdi herkese açık Microsoft Azure bulutta!

   Yeni nesil siber güvenlik, esnek uyarlanabilir bulut güvenliği ortamı oluşturmak için insanların ve makinelerin birlikte çalışması anlamına gelir. Sizin ve entegre bulut tabanlı güvenliğinize, en gelişmiş siber tehditleri algılayabilme ve yanıt verebilme imkanı sunuyoruz.

  • Bulutlar arası görünürlük ve yönetim

   Kaspersky Security Center'ın tek pencere konsolu, tüm bulut varlıklarınız için yerlerinden bağımsız olarak birleşik yönetim olanağı sağlar. Bu sayede, tam görünürlük ve şeffaflık ile sorunsuz ve verimli yönetim imkanı sunar.

  SATIN ALMA

  Kaspersky Hybrid Cloud Security for Microsoft Azure aşağıdakinin bir parçasıdır:

Bu çözüm aşağıdakilerin bir parçası olarak kullanılabilir:

Kaspersky Security for Virtualization