OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Kaspersky Security for Microsoft
Office 365

Office 365 e-posta için yeni nesil koruma

Spam ve kötü amaçlı e-postaları sorun haline gelmeden, üretkenliği yavaşlatmadan veya işle ilgili e-posta trafiğini silmeden algılayıp engeller. Gelişmiş sezgisel analizler, korumalı alan ve otomatik öğrenme özellikleriyle e-postalarınızı spam, kimlik avı, işletme e-posta açığı (BEC) ve diğer gelişmiş tehditlere karşı korur.

Ürün Bilgileri

 • Tek bir bulut tabanlı konsoldan sezgisel yönetim - Kaspersky Business Hub.
 • Şüpheli e-postalar üzerinde tam kontrol sahibi olun.
 • En yeni spam, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım (fidye yazılımları dahil) koruması ve gelişmiş ek filtreleme.
 •  

  GELİŞMİŞ TEHDİTLERE KARŞI KORUMA

  Çok katmanlı yeni nesil teknolojiler Office 365 e-postalarını spam, kimlik avı, kötü amaçlı ekler ve bilinmeyen tehditlere karşı korur.

 •  

  GİZLİ MALİYETİ YOK

  Altyapı Kaspersky Lab tarafından bulut ortamında sunulur. Ek donanıma ve kurulum için dağıtıma gerek yoktur.

 •  

  SEZGİSEL YÖNETİM, MAKSİMUM VERİMLİLİK

  Kaspersky Business Hub: Algılanan tehdit ve istatistikleri bir arada görebileceğiniz bir bölüm de dahil olmak üzere tüm güvenliği tek bir sezgisel konsol yönetir. Eğitim veya yeni donanıma gerek yoktur. Bulutun kolaylığı, kaynak verimliliği ve uygun maliyetinden en iyi şekilde yararlanın.

 

YENİ NESİL E-POSTA KORUMASI

İletişim akışınızı açık tutun, siber tehditler ile karşılaşmayın. • Spam'leri engelleyerek verimliliğinizi artırın

  Neden gereksiz mesajlarla ilgilenmeye zaman ve kaynak harcayasınız ki? Otomatik öğrenme tabanlı algılama özellikli modeller en gelişmiş, daha önceden bilinmeyen spam'leri bile yakalar. • Bulut destekli kötü amaçlı yazılım koruması

  Kaspersky Security Network tarafından sağlanan gerçek zamanlı tehdit istihbaratı sıfır saat kötü amaçlı yazılımlar dahil en yeni tehlikeleri algılayıp engeller. • Kimlik avı dolandırıcılığını ve e-posta açıklarını engelleyin

  Gerçek dosya türü tanıma, sahte e-postalar kullanarak gerçekleştirilen BEC türü saldırıları uzantılar gizlenmişken bile algılar. • E-Posta eklerinin filtrelenmesi

  Kullanım ilkelerini zorla uygulayan istenmeyen veya tehlikeli ekler içeren mesajları silin ya da özel olarak etiketleyin. Esnek istisnalar işletmeniz için yararlı postaların filtrelenmemesini sağlar. • Veri koruması, bütünlük ve kontrol

  E-posta işleme için atanan veri merkezini yönetici seçer. Kaspersky Lab müşteri postalarını kaydetmez. Yanlışlıkla silme işlemlerine karşı aranabilir yedekleme ve geri yükleme ile birlikte şüpheli postalara ne olacağı konusunda tam yönetici kontrolü. • Kullanımı kolay, uygun maliyetli

  Kaspersky Business Hub: Kolay yapılandırmaya sahip ve ek eğitim ya da donanım gerektirmeyen tek bir yönetim konsolu. Farklı cihazlar ve verimlilik araçları için sezgisel arabirim, basit yönetim ve üstün koruma.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Donanım ve yazılım gereksinimleri
Kaspersky Security for Microsoft Office 365'i yönetmek için ihtiyacınız olan tek şey bir tarayıcıdır. Bilgisayar veya mobil cihaz için donanım ve yazılım gereksinimleri Kaspersky Security for Microsoft Office 365'i yönetmek için kullanılan tarayıcının gereksinimlerine karşılık gelir.


EK BİLGİLER

Hangi Güvenlik Çözümünün işletmeniz için doğru çözüm olduğundan emin değil misiniz?