Otomatik Yenileme nedir?

Otomatik Yenileme, parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek olmadan lisansınızı otomatik olarak uzatır. Aboneliğinizin süresi dolmadan önce, korumanızın devam etmesi için yenileme ücreti tahsil edilir*. Yapılacak ödemeyi e-posta yoluyla önceden size hatırlatırız.

Otomatik Yenilemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ancak bu durumda lisansınızı manuel olarak yenilemeniz gerekir.

Neden Otomatik Yenileme?

Cihazlarınız için sürekli abonelik ve kesintisiz koruma

Zaman kazandırır: Fatura ayrıntıları ve etkinleştirme kodları ile uğraşmak gerekmez

Değişikliklerden haberiniz olur: Yaklaşan fatura tarihlerini size hatırlatırız ve istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

* Yenileme fiyatları değişikliğe tabidir, yenilediğiniz dönemde aboneliğinize uygulanamayacak çevrimiçi teklifler ve indirimler bulunabilir. Size bu konuda hatırlatmada bulunmak için en az bir e-posta yollayacağız. Ayrıca aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeden önce ödeyeceğiniz yenileme fiyatı ve yeni aboneliğinizin süresi hakkında bir onay e-postası alacaksınız. Kaspersky'yi en son sürüme bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilir.
Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Kaspersky Security for Microsoft
Office 365

Güvenlik konusunda bilgili olmayan kullanıcılar için bile ileri
düzey Microsoft Office 365 koruması

Kaspersky Security for Microsoft Office 365, bulut tabanlı işletmenizi bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı koruma söz konusu olduğunda bir numaralı tercihtir. Kaspersky Security for Microsoft Office 365; kötü amaçlı yazılım, kimlik avı, fidye yazılımı, spam ve iş e-posta açıklarının (BEC) yayılmasını anında durdurur ve yüksek teknoloji becerileri gerektirmez.

 • Microsoft Office 365 paketi: Exchange Online ve OneDrive'ın posta ve depolama bileşenlerini koruyun.
 • Güvenliğiniz için en gelişmiş teknolojilerden yararlanın ve aynı zamanda önceden tanımlanmış ilkeler ve otomatik yapılandırma sayesinde hızlı bir başlangıç yapın.
 •  

  Fidye yazılımları, kimlik avı ve diğer gelişmiş tehditleri durdurur

  Her 40 saniyede bir işletme, fidye yazılımı saldırısına uğrar ve e-posta kimlik avı, bu saldırıları başlatmak için kullanılan ve genellikle tercih edilen bir vektördür. Kaspersky Security for Microsoft Office 365, e-posta doğrulama kontrolleri, korumalı alan, makine öğrenimi ve diğer teknikleri kullanarak kullanıcıların hata yapmalarına fırsat vermeden tehditleri filtreler.

 •  

  Buluttan güç alan kötü amaçlı yazılım koruması

  Günümüzde kötü amaçlı yazılımlar genellikle e-posta yoluyla gönderilir ve bulut depolama alanlarında barındırılır. OneDrive'da depolanan kurumsal e-posta ve dosyalarda gizlenen, bilinmeyen ve sıfır gün kötü amaçlı yazılımları engelleyerek, gelişen siber saldırıları önleyin.

 •  

  Kullanımı kolay, uygun maliyetli

  Kaspersky Business Hub: Algılanan tehdit ve istatistikleri bir arada görebileceğiniz bir bölüm de dahil olmak üzere tüm güvenliği tek bir sezgisel konsol yönetir. Eğitim veya yeni donanıma gerek yoktur. Bulutun kolaylığı, kaynak verimliliği ve uygun maliyetinden en iyi şekilde yararlanın.

 

O365 İÇİN GÜVENLİ E-POSTA GÖNDERME VE DEPOLAMA

İş iletişimlerini akıcı tutarken siber tehditlerle karşılaşmayın. • E-posta açıklarını önleme

  İş E-posta Açıklarını (BEC) şu kombinasyonla tespit edin ve önleyin:

  • SPF (Gönderen Politika Çerçevesi),
  • DKIM (Alan Anahtarı Doğrulamalı Posta)
  • DMARC (Etki Alanı Tabanlı Mesaj Kimlik Doğrulaması, Raporlama ve Uyumluluk) e-posta doğrulaması.


 • Çok katmanlı tehdit algılama

  Kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, Exchange Online ve OneDrive'da sizi bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için imza tabanlı koruma, sezgisel ve davranışsal analiz ile bulut destekli teknolojileri bir araya getirir. • Aşamalı adres sahtekarlığı ve BEC algılama

  Adres sahtekarlığı ve iş e-postası açığı riskini en aza indirmek için kimlik avı algılamayla ilişkili makine öğrenimi (derin öğrenme) yöntemlerinin yanı sıra sezgisel kontrollerden faydalanın. • Anında koruma

  Kullanımı kolay tek ilke, anında koruma sağlar ve manuel yapılandırma gerektirmez. • Veri koruması, bütünlük ve kontrol

  E-posta işleme için atanan veri merkezini yönetici seçer. Kaspersky müşteri postalarını kaydetmez. Yanlışlıkla silme işlemlerine karşı aranabilir yedekleme ve geri yükleme ile birlikte şüpheli postalara ne olacağı konusunda tam yönetici kontrolü. • Sorunsuz entegrasyon

  Microsoft Office 365 ve bulut tabanlı barındırma ile zahmetsiz entegrasyon sayesinde, kullanmaya başlamak için ek altyapıya yatırım yapmaya veya dağıtım kurmaya gerek olmaz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Kaspersky Security for Microsoft Office 365, aşağıdaki Microsoft Office 365 ve Exchange Online hizmet planlarıyla uyumludur:

Microsoft Office 365 planları:

 • Microsoft Office 365 Business Essentials
 • Microsoft Office 365 Business Premium
 • Microsoft Office 365 Enterprise E1
 • Microsoft Office 365 Enterprise E3
 • Microsoft Office 365 Enterprise E5
 • Exchange Online'ı içeren diğer Microsoft Office 365 planları.

Microsoft Exchange Online planları:

 • Microsoft Exchange Online Plan 1
 • Microsoft Exchange Online Plan 2.

Kaspersky Security for Microsoft Office 365'i yönetmek için ihtiyacınız olan tek şey bir tarayıcıdır. Bilgisayar veya mobil cihaz için donanım ve yazılım gereksinimleri Kaspersky Security for Microsoft Office 365'i yönetmek için kullanılan tarayıcının gereksinimlerine karşılık gelir.


EK BİLGİLER

Hangi Güvenlik Çözümünün işletmeniz için doğru çözüm olduğundan emin değil misiniz?