Ana içeriğe atlayın
ÜRÜN

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 iletişim ve iş birliği hizmetleri için gelişmiş, hepsi bir arada tehdit koruması

Ürün

Kaspersky Security for Microsoft Office 365; Microsoft Office 365 iletişim ve iş birliği hizmetlerine yönelik gelişmiş ve hepsi bir arada tehdit koruması için akıllı bir seçimdir.

Microsoft'un varsayılan, yerleşik güvenlik kontrolleri yalnızca temel bir seviyede koruma sağlarken Kaspersky Security for Microsoft Office 365 bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlerle başa çıkar. Bulut odaklı kuruluşları fidye yazılımı, kötü amaçlı ekler, spam, kimlik avı, iş e-posta açıkları (BEC) ve bilinmeyen tehditlerden korumak için gelişmiş sezgisel analizler, makine öğrenimi ve diğer yeni nesil teknolojileri kullanır.

Kaspersky Security for Microsoft Office 365, son derece üstün bir güvenlik performansı sunar:

 • SE Labs'ın e-posta güvenlik testinden AA derecesi almıştır

Raporu indir

Kimlik avının ve iş e-posta açıklarının durdurulması

Kimlik avı ağınıza kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımı göndermenin yoludur. Kullanıcıların sadece %4'ünün kötü amaçlı bağlantıları tıklamasına rağmen bu, yayılma için yeterlidir. Kaspersky Security for Microsoft Office 365 kullanıcılar bir hata yapmadan önce tehdidi ortadan kaldırmak için korumalı alan ve makine öğrenimi ile birlikte SPF, DKIM ve DMARC gibi kanıtlanmış yöntemlerin bir karışımını kullanır.

Tüm Office 365 hizmetleri için hızlı gelişmiş tehdit engelleme

OneDrive, SharePoint Online ve Teams gibi Microsoft Office 365 uygulamalarının kullanıcılar için güvenilir sohbet ve dosya transfer aracı olarak hizmet sunması, onları kuruluş içinde kötü amaçlı yazılım dağıtımı için çok cazip hale getirir.

Kaspersky'nin kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru; imza tabanlı korumayı, ayrıca sezgisel ve davranışsal analizi; Microsoft Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online ve Teams dahil olmak üzere kullanıcılarınızın sevdiği tüm uygulamalardaki gelişmiş tehditleri anında tespit etmek için bir araya getirir.

Uyumluluğu sağlamak için bulut verilerini görüntüleyin

Buluttaki verilerinizi devamlı olarak denetleyerek uyumluluk gerekliliklerini karşılamaya hazır olduğunuzdan emin olun. Kişisel Tanımlayıcı Bilgiler ile ödeme verilerine ilişkin gizli ve hassas bilgileri tespit etmek için önceden belirlenen şablonlardan faydalanın; veri bütünlüğünü korumak ve uyumluluk hedeflerini karşılamak üzere gerekli düzeltmeleri uygulayın. Anahtar kelimeleri kullanarak talep üzerine aramalar yapın veya bulut uygulamasındaki tüm veriler üzerinde tarihsel bir tarama gerçekleştirin.

İşletmenizi satıcıya bağımlı olmaktan kurtarın

Birçok satıcı başlangıçta ilgi çekici indirimler sunar ancak daha sonra herhangi bir sebeple farklı bir satıcının sunduğu hizmeti kullanmaya karar verir veya örneğin ölçeklendirme yapmak isterseniz bu işlemlerin maliyeti katlanarak artar. Bilinen güvenlik açıkları olan bir çözüm yeterince kötüyken bu çözümden kurtulamamak daha da kötüdür. Kaspersky Security for Microsoft Office 365 ile satıcıya bağımlı olmadan yalnızca ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler için ödeme yapabilir ve kolay lisanslandırma adımlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygunluk

Bu çözüm, özellikle bu kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Kullanım

 • Kimlik Avına ve Kötü Amaçlı Yazılımlara Dur Deyin

  • Microsoft'un Office 365 ürününüzdeki güvenlik açığını ortadan kaldırmak için en çok test edilen ve en fazla ödül alan tedarikçinin sağladığı tamamlayıcı koruma.
  • Daha yüksek kötü amaçlı yazılım yakalama oranı.Yüksek kimlik avın yakalama oranı. Karmaşık ek filtreleme.
  • OneDrive, SharePoint Online ve Teams'de depolanan dosyaların ve kurumsal e-postaların içlerinde gizlenen kötü amaçlı yazılımlar engellenir. Bunun yanında gelişen siber saldırılar anında önlenir.
 • Gelişmiş Algılama Teknikleri

  • • En geniş yelpazede bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı Microsoft Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online ve Teams'i korumak için birleşik teknolojiler seti içeren güvenlik çözümü.
  • Bu çözüm, işletmenizi fidye yazılımına, kötü amaçlı eklere, spam'e, kimlik avına, iş e-posta açıklarına (BEC) ve bilinmeyen tehditlere karşı korumak için gelişmiş sezgisel analizler, makine öğrenimi ve diğer yeni nesil teknolojileri kullanır.
  • Bir saldırı sonrası posta hesaplarını temizlemek veya şüpheli posta kutularında tek seferlik kontroller yapmak için istek üzerine koruma.
 • Sorunsuz Entegrasyon

  • Hizmet Olarak Güvenlik ve Hizmet Olarak Yazılım bir araya gelerek çok uygun maliyetle ve çevik hizmet sunumuyla ölçeklemeye hazır gelişmiş güvenlik sağlıyor.
  • Graph API, Exchange Online cmd-lets ve diğer Microsoft onaylı teknolojileri kullanan Exchange Online entegrasyonu.
  • Kaspersky uygulamasına izin vermek kadar kolay bir işlemle OAuth 2.0 kullanarak kurumsal Microsoft OneDrive, SharePoint Online ve Teams ile güvenli entegrasyon.
24/7

Premium Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tehditler

E-posta, herhangi bir büyük kuruluşa saldırmak ve zarar vermek için uygulanan bir numaralı yoldur. Kötü amaçlı yazılımlar genellikle e-posta yoluyla gönderilir ve bulut depolama alanlarında barındırılır. Seçtiğiniz Office 365 güvenlik çözümü şu olasılığı önemli derecede etkiler:

 • Virüslü bir e-posta veya eki üzerinden gerçekleştirilen fidye yazılımı saldırısı

 • Kurumsal Microsoft OneDrive, SharePoint Online ya da Teams aracılığıyla kötü amaçlı yazılım yayılması

 • Kimlik avının olduğu dolandırıcılık olayları, sahtekarlık yapan çalışanlar ve işletme

 • Zaman ve kaynak israfına neden olan spam

 • Yüksek otomatik anti-spam tarafından oluşturulan ve zaman israfına neden olan hatalı pozitif sonuçlar

 • Veri koruma mevzuatına uyulmaması 

Tanınma

AA derecesine sahip Kaspersky Security for Office 365, son derece üstün bir güvenlik performansı sunar

İlgili Ürünler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir