Ana içeriğe atlayın

KasperskyHybrid Cloud Security for AWS

AWS, piyasadaki olağanüstü güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğe sahip en gelişmiş bulut ortamını sunan ve sınırsız kurumsal düzeyde ortamlar oluşturmak için çeşitli bulut-yerel güvenlik araçları sağlayan önde gelen herkese açık bulut sağlayıcısıdır.

Bununla birlikte, paylaşılan güvenlik sorumluluğu modeli, ek güvenlik özelliklerine olan ihtiyacı belirleyerek tüm bulut ortamınızı kapsayan ve AWS iş yüklerinde tuttuğunuz verileri koruyan esnek bir siber güvenlik katmanı sağlar.

Kaspersky Hybrid Cloud Security, tüm AWS ortamınızda ve ötesinde yönetilebilen sınıfının en iyisi, kaynak bakımından verimli koruma sağlar ve tüm hibrit altyapınızın siber güvenlik ihtiyaçlarını yönetir. AWS API entegrasyonu sayesinde Kaspersky Hybrid Cloud Security, Amazon Web Services ile deneyiminizin hem sorunsuz hem de güvenli geçmesini sağlar.

  • Bulut güvenliği için geçerli yönetim

   Bulutunuzun ve güvenlik katmanın iletişim kurmasını ve birlikte çalışmasını sağlıyoruz. AWS API entegrasyonu, her köşede bulutunuzun nasıl düzenlendiğini ve tüm bulut iş yüklerinizi koruyarak uçtan uca güvenlik özellikleri sağladığını görebilmeniz ve anlayabilmeniz anlamına gelir.

  • Esnek lisanslama

   AWS iş yüklerinizi güvence altına almak için isterseniz kendi Kaspersky Hybrid Cloud Security lisansınızı kullanabilir veya isterseniz de yerel AWS kullandıkça öde yaklaşımından faydalanabilirsiniz, hangisi size kullanışlı gelirse.

  • Yeni Nesil güvenlik şimdi herkese açık AWS bulutta!

   Yeni nesil siber güvenlik, esnek uyarlanabilir bulut güvenliği ortamı oluşturmak için insanların ve makinelerin birlikte çalışması anlamına gelir. Sizin ve entegre bulut tabanlı güvenliğinize, en gelişmiş siber tehditleri algılayabilme ve yanıt verebilme imkanı sunuyoruz.

  • Bulutlar arası görünürlük ve yönetim

   AWS API entegrasyonu, tam görünürlük ve şeffaflık sağlayıp sorunsuz ve verimli düzenleme ve yönetim imkanı sunarak tüm BT varlıklarınızın, kurum içinde ve bulutta tek bir konsol aracılığıyla birleşik yönetimine olanak tanır.

  SATIN ALMA

  Kaspersky Hybrid Cloud Security for AWS aşağıdakinin bir parçasıdır:

Bu çözüm aşağıdakilerin bir parçası olarak kullanılabilir:

KASPERSKY HYBRID CLOUD SECURITY VERİ SAYFASI