Ana içeriğe atlayın

KasperskyVulnerability and Patch Management

Otomatik güncellemelerle güvenliği
artırın ve karmaşıklığı azaltın

Siber suçlular her ölçekteki işletmeye karşı hedefli saldırıların bir parçası olarak (Java, Adobe, Internet Explorer, Microsoft Office vb.) işletim sistemleri ve sık kullanılan uygulamalardaki yamasız güvenlik açıklarından yararlanır.

Sahip olduğunuz cihazları tanımadığınızda ve nasıl koruyacağınızı bilmediğinizde, BT karmaşıklığının artması riskin artması anlamına gelebilir.

Kaspersky Vulnerability & Patch Management; güvenlik açığı değerlendirmesi, yama ve güncelleme dağıtımı, donanım ve yazılım envanteri, uygulama sunumları gibi güvenlik ve yönetim görevlerini merkezileştirip otomatik hale getirerek hem BT güvenliği risklerini azaltır hem de BT karmaşıklığını ortadan kaldırır. Tüm özellikler, tek bir entegre konsoldan yönetilir.

  • Gelişmiş görüntüleme ve risk hafifletme

   Kaspersky Vulnerability & Patch Management, ağınızda çalışan cihazlar ve uygulamalar ile ilgili kapsamlı bilgiler sağlar. Yazılım sürümleri ile ilgili veri toplar ve güncelleme gerekip gerekmediğini ve yama yapılması gereken güvenlik açıkları olup olmadığını belirler. Algılanan güvenlik açıkları otomatik olarak önceliklendirilerek ilk önce en kritik yamalar uygulanır ve en önemli güncellemeler öncelikli olarak dağıtılır. Neler olup bittiğine, risklere ve bu riskleri azaltmak için gereken araçlara dair eksiksiz bir bilgiye sahip olursunuz.

  • Daha az BT yönetimi karmaşıklığı

   Windows tabanlı uç noktalar için tasarlanan Kaspersky Vulnerability & Patch Management, zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmek için çok çeşitli BT yönetimi işlevlerini otomatikleştirmek üzere bir dizi istemci yönetim aracı içerir. Uygulamaların ve işletim sisteminin otomatik olarak sağlanmasının yanı sıra uzaktan erişim ve sorun giderme özellikleri yeni iş istasyonlarının kurulması veya yeni uygulamaların sunulması için gerekli zaman ve kaynakların azaltılmasını sağlar.

  • Sistemler ve kullanıcılar üzerinde etkiyi azaltma

   Kaspersky Güvenlik Açığı ve Yama Yönetimi, güncelleme programını optimize etmek için güncellemeleri ve yama dağıtımını merkezi olarak ele alır. Bu, güncellemelerin ağı aşırı yüklememesini veya sistem performansını etkilememesini sağlar. Güncellemeler, kesintileri en aza indirmek için mesai saatleri dışında planlanabilir ve uzak bir ofise yeni veya güncellenmiş bir yazılım dağıtırken, tek bir yerel iş istasyonu tüm uzak ofis için dağıtım noktası işlevi görebilir.

  SATIN ALMA

  Kaspersky Endpoint Security for Business'a sahip olmayan müşteriler için Kaspersky Vulnerability & Patch Management hedeflenmiş bir çözüm olarak kullanılabilir.

  Kaspersky Endpoint Security for Business Select müşterileri için eklenti olarak kullanılabilir

  Kaspersky Vulnerability & Patch Management aşağıdaki ürünlerde de bulunur:

  Kaspersky Total Security for Business, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced ve Kaspersky Endpoint Security for Business Select esnek, aylık lisanslama yoluyla abonelik üzerinden de satın alınabilir. Ülkenizdeki abonelik seçenekleriyle ilgili lütfen yerel iş ortağınızla görüşün ve ilgili sistem gereksinimlerini buradan inceleyin.

Kaspersky Vulnerability & Patch Management