Ana içeriğe atlayın
ÜRÜN

Kaspersky Sandbox

Yüksek maliyetli güvenlik uzmanları ve araçları gerekmeden gelişmiş tehdit koruması

Otomatik Yanıt ile Gelişmiş Tehdit Algılama

Günümüz işletmeleri, mevcut antivirüs ve uç nokta koruma çözümlerini atlatan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlar, yeni virüsler ve fidye yazılımları, sıfır gün güvenlik açıkları gibi modern tehditlerin artan sayısı ve karmaşıklığı ile mücadele etme ihtiyacı duyar. Aynı zamanda, gerekli becerilere sahip siber güvenlik çalışanlarının sayısında küresel çapta bir yetersizlik vardır; bu da söz konusu profesyonellerin işe alınmasını zorlaştırmakta ve maliyetlerini artırmaktadır.
Kaspersky Sandbox, Kaspersky Optimum Security ürününün bir parçasıdır ve karmaşık tehditler ve APT seviyesinde saldırılar ile mücadele etmek için en iyi temel uygulamalarımız kullanılarak geliştirilmiştir. EPP ve EDR çözümleri ile birlikte Kaspersky Sandbox, yalıtılmış bir ortamdaki tehditleri analiz ederek tamamen otomatik bir gelişmiş algılama sunar.
Algılama
Şüpheli nesneler yeni, bilinmeyen ve sinsi siber tehditleri otomatik olarak hızlı bir şekilde algılamak ve engellemek için derinlemesine analizlerin gerçekleştirildiği yalıtılmış bir ortama yerleştirilir
Yönetilebilirlik

Kaspersky Sandbox kolayca kurulup çalıştırılır ve tam teşekküllü bir BT güvenliği ekibi olmadan şirketlerin altyapısıyla sorunsuzca entegre olur

Ölçeklenebilirlik

Bin taneye kadar korunan uç noktayı destekleyen temel yapılandırmayla bu çözüm kolayca ölçeklenerek geniş altyapılar için sürekli koruma sağlar    

Entegrasyon
Kaspersky Sandbox'ın gelişmiş algılama becerileri, çok katmanlı bir uç nokta güvenlik çözümü oluşturmak için Kaspersky EDR Optimum ve Kaspersky Endpoint Security for Business ile sorunsuz bir şekilde entegre olur

Kullanım

 • Bilinmeyen tehditlere karşı savunmalarınızı geliştirin

  • Uç noktalar siber suçluların ana hedefi olmaya devam etmektedir.
  • Mevcut uç nokta korumasını atlatmanın maliyeti nispeten düşüktür.
  • Ama korumalı alan teknolojisini atlatmak çok daha zor ve maliyetlidir.
  • Uç nokta koruma ürünlerimiz ve EDR araçlarımızla çalışan Kaspersky Sandbox, bilinmeyen siber tehditleri ağınızdan uzak tutmak için son derece önemli bir güvenlik katmanı sağlar.
 • BT departmanındaki güvenlik uzmanı eksikliğinin sizi engellemesine izin vermeyin

  • Şirketler, gelişmiş güvenlik çözümlerini kullanmak için genellikle iyi geliştirilmiş bir BT güvenlik departmanına ihtiyaç duyar. Çoğu kuruluşun bu tür çözümleri edinememesinin ana nedeni ise küresel çapta BT departmanlarındaki güvenlik uzmanı eksikliği ve işe alma maliyetlerinin yüksek olmasıdır.
  • Kaspersky Sandbox ve Kaspersky Optimum Security, gelişmiş tehditlere karşı korumaya ihtiyaç duyan ancak tam gelişmiş bir BT güvenlik ekibine yatırım yapmak istemeyen kuruluşlar için ideal çözümdür.
 • Dağıtılmış ağlar için uygun maliyetli bir çözüm

  • Büyük şirketler genel olarak karmaşık ve dağıtılmış altyapılara sahiptir
  • Orta ölçekli şubeler ve küçük bölgesel ofisler, kaynak ve uzmanlık eksikliği sebebiyle her zaman karmaşık çözümler kullanma olanağı bulamamaktadır.
  • Kaspersky Sandbox, büyük kurumsal firmaların uzak ofislerinin etkili koruma maliyetlerini optimize etmesine ve şirket için son derece değerli bilgi güvenliği analistlerinin iş yükünü hafifletmesine olanak tanır
7/24

ÜSTÜN DESTEK

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7/24 hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tehditler

Saldırılar her geçen gün daha da karmaşık hale geliyor. Ayrıca, ulus devlet aktörleri tarafından geliştirilen karmaşık araçlar daha geniş bir pazarda kullanıma sunuldukça, hedefli bir saldırı başlatmanın maliyeti de düşüyor. Diğer taraftan, yeterli niteliklere sahip bir BT güvenliği uzmanını işe almanın maliyeti ise artıyor. Aşağıdaki engellerin üstesinden gelecek düşük maliyetli bir korumaya acil olarak ihtiyaç duyulmaktadır:

 • Karmaşık tehditlerle baş edemeyen geleneksel teknolojiler

 • Bilgi güvenliği analisti sayısında küresel çapta yetersizlik

 • Karmaşık APT'ye karşı koruma ve EDR sınıfı çözümleri için bütçe eksikliği

 • Her gün analiz edilmesi gereken çok fazla sayıda güvenlik olayı

Kaspersky Optimum Security

İyileştirilmiş algılama, araştırma, hızlı yanıt ve Güvenlik Bilinci eğitimi için basit EDR teknolojisi ekleyerek Kaspersky Sandbox üzerinde geliştirmeler yapabilir veya Kaspersky Optimum Security ile gözetimli korumayı tercih edebilirsiniz.

Bu Ürün ile ilgili konular