Kaspersky Security for Mail Server

KasperskySecurity for Mail Server

Microsoft Exchange ve Linux tabanlı
posta sunucuları için

E-posta iletişimi tüm işletmeler için hayati öneme sahiptir. Maalesef, bu iletişim biçimi etik değerleri hiçe sayan spam tabanlı pazarlamadan dolandırıcılık ve altyapı penetrasyonuyla hedefli kimlik avına kadar birçok şekilde kötüye kullanılabilir.

Kaspersky Security for Mail Servers, gelen spam'i filtreleyerek ve kullanıcıları kötü amaçlı yazılım, dolandırıcılık talepleri ve kimlik avı URL'leri barındıran kötü amaçlı e-postalardan koruyarak kurumsal altyapılar için çok sağlam bir aktif savunma sağlar ve böylece hassas verilerin kurum dışına çıkmasını önlemeye yardımcı olur.

  • Çok katmanlı kötü amaçlı yazılım koruması

   Derin öğrenme sinir ağları yoluyla uygulanan birden fazla güvenlik katmanı, normal yürütülebilir dosyalar, gömülü nesneler ve kötü amaçlı komut dosyaları dahil olmak üzere en karmaşık e-posta tabanlı kötü amaçlı yazılımları bile durdurur.

  • Gelişmiş kimlik avı koruması

   Kimlik avı, e-posta tabanlı siber saldırıların büyük bölümünde kullanılan temel yöntemdir. Kaspersky'nin gelişmiş kimlik avı önleme sistemi, bu tür sosyal mühendislik tabanlı saldırıların başarılı olmasını önlemek amacıyla kimlik avı URL'leri ile kötü amaçlı URL'leri ve IP adreslerini takip etmek için birden fazla kriter analizi ve veri bilimindeki en son gelişmeleri kullanır.

  • Otomatik anti-spam

   Kaspersky anti-spam sistemi, hatalı pozitif sonuçları en aza indirmek ve tehdit alanındaki değişikliklere uyum sağlamak için akıllı motorları kullanır ve istenmeyen e-postalara karşı anında koruma sağlar.

  • İş E-posta Açıkları (BEC) koruması

   Yeni senaryolarla sürekli olarak güncellenen algoritmik modellere sahip özel bir makine öğrenimi tabanlı algılama sistemi, çeşitli dolaylı göstergeleri işler. Böylece sistem, meşru bir e-posta hesabının ele geçirilmesi durumlarında bile, çalışanlar ile işletme ortakları arasındaki güveni kötüye kullanmaya çalışan en inandırıcı sahte e-postaları dahi engelleyebilir.

  • İstenmeyen içerik aktarımlarını önleme

   Kaspersky'nin yapılandırılabilir içerik filtreleme sistemi, potansiyel olarak tehlikeli ekleri tespit etmek ve bunların aktarımını önlemek için siber suçlular tarafından sık olarak kullanılan gizli dosyaları algılar. Esnek kurallar sistemi, ilkelerin yöneticiler tarafından veri sızdırmayı önleyecek şekilde yapılandırılmasına olanak sağlar.

  • Esnek dağıtım senaryoları

   Birden fazla platform ve dağıtım mimarisi desteği, çok çeşitli iş senaryolarıyla kusursuz entegrasyon sağlar.

  • Koruma

   En karmaşık ve kayda değer şekilde gizlenmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı bile koruma sağlamak için ekler, tehlikeli örneklerin kurum sistemine girmeyeceğinden emin olmak üzere analiz edilecekleri taklit edilen güvenli bir ortamda yürütülür.

  • Sanallaştırma ve bulut için destek

   Kaspersky Security for Mail Server, VMware Ready sertifikasına sahiptir ve Microsoft Azure'da kullanılabilir.

  • Küresel ve yerel destek uzmanlığı

   Kaspersky Lab yüksek kaliteli, kesintisiz teknik desteğin yanı sıra geniş kapsamlı kurumsal destek programları sunar.

Kaspersky Security for Mail Server