HİZMET

Cybersecurity Services

Yeni bir siber bağışıklık seviyesi sunan istihbarat ve uzmanlık

Tehdit İstihbaratı

Tehdit Veri Mesajları

Güncel ve hemen eyleme geçirilebilir siber tehdit verilerimizle mevcut güvenlik kontrollerinizi artırın ve adli delil araştırma yeteneklerinizi geliştirin

APT İstihbarat Raporlaması

APT aktörleri tarafından kullanılan yöntemleri, taktikleri ve araçları kullanarak Kaspersky Lab'in en yeni istihbaratlarına ve bilgilerine özel ve proaktif erişim sağlar

Özel Tehdit İstihbaratı Raporlaması

Uzmanlarımız güvenlik açıkları için zayıf noktaları tespit edip geçmiş, güncel ve gelecekteki planlı saldırıların kanıtlarını ortaya çıkararak şu anki saldırı durumunuzun kapsamlı bir resmini sunar

Finansal Tehdit İstihbaratı Raporlaması

Siber suçlular tarafından bankalara, ödemeler üzerinde işlem yapan şirketlere, ATM'lere ve POS sistemlerine saldırmak üzere özel olarak geliştirilen veya satılan, finansal kuruluşları hedef alan tehditlere ve araçları odaklıdır

Tehdit Arama

Tehditler ve tehditler arasındaki bağlantılarla ilgili küresel bir görünürlük sağlayarak geçmişimizden bu yana kadar Kaspersky Lab tarafından toplanan, kategorilerine ayrılan ve analiz edilen petabaytlık tehdit verilerinin gerçek zamanlı araştırılmasına olanak tanır

Bulut Sandbox Ortamı

Bilgi güvenliği olaylarına hızlı müdahale edebilmek için önceden bilinemeyen kötü amaçlı yazılımın etkin bir biçimde belirlenmesini sağlayarak herhangi bir dosyanın doğasına ait bilgileri hemen anlayın

Güvenlik Değerlendirmesi

Sızma Testi

Potansiyel saldırı vektörlerini gösteren ve kuruluşunuzun genel güvenlik yapısını bir saldırganın bakış açısından gösteren Tehdit İstihbaratına dayalı düşman simülasyonu.

Uygulama Güvenliği Değerlendirmesi

Ticari mantık hatalarını ve her türlü uygulamada bulunan uygulama güvenlik açıklarını derinlemesine tespit eder.

Ödeme Sistemleri Güvenlik Değerlendirmesi

Finansal işlemlerin manipülasyonuyla sonuçlanabilen potansiyel dolandırıcılık senaryolarını ve güvenlik açıklarını ortaya çıkarmayı amaçlayan, çeşitli ödeme sistemlerinin donanım ve yazılım bileşenlerinin kapsamlı bir analizidir.

ICS Güvenlik Değerlendirmesi

Vakaya özgü tehdit modellemesi ve Endüstriyel Kontrol Sistemlerinin ve bileşenlerinin vakaya özgü tehdit modellemesi ve güvenlik açığı değerlendirmesi, mevcut saldırı alanınıza ve potansiyel saldırıların karşılık gelen ticari etkisi hakkında anlayış sağlar.

Ulaşım Sistemleri Güvenlik Değerlendirmesi

Otomotivden Havacılığa kadar modern ulaşım altyapısının yaşamsal bileşenleriyle ilgili güvenlik sorunlarını saptamaya odaklı özel bir araştırmadır.

Akıllı Teknolojiler ve IoT Güvenlik Değerlendirmesi

Yüksek düzeyde birbirine bağlı cihazların ve bunların arka uç alt yapılarının detaylı değerlendirmesi, ürün yazılımı, ağ ve uygulama katmanlarına ilişkin güvenlik açıklarını ortaya çıkarır.

Tehdit Avlama

Kaspersky Yönetilen Koruması

Siber tehdit verilerinizin Kaspersky Lab uzmanları tarafından 24 saat izlenmesi ve sürekli olarak analiz edilmesini sağlar.

Hedefli Saldırı Bulma

Mevcut veya geçmişteki tehlike belirtilerinin proaktif olarak tanımlanmasını ve önceden gözden kaçan saldırılara müdahale edilmesini sağlayan kapsamlı bir üründür.

Olay Müdahalesi

Olay Müdahalesi

Kuruluşunuza yönelik tehdidi tamamen ortadan kaldırmak için olay araştırması döngüsünün tamamını kapsar.

Dijital Adli Delil Toplama

Siber suça ilişkin dijital delilleri analiz ederek ilgili bulguların tümünü ayrıntılı bir şekilde açıklayan kapsamlı bir rapor oluşturur

Kötü Amaçlı Yazılım Analizi

Belirli kötü amaçlı yazılım dosyalarının davranışına ve işlevselliğine dair eksiksiz bir resim sunar.

Güvenlik Eğitimi

Olay Müdahalesi

Dersler, şirket içi ekibinize olay müdahalesi sürecinin tüm aşamalarında rehberlik eder ve onları olayın başarılı bir şekilde düzeltilmesi için gerekli olan kapsamlı bilgilerle donatır.

Kötü Amaçlı Yazılım Analizi

Dersler, kötü amaçlı yazılımları analiz etmek, IoC'leri (Tehlike Belirtileri) toplamak, virüslü makinelerde kötü amaçlı yazılımları algılamak için imzalar yazmak ve virüslü/şifreli dosyaları ve belgeleri kurtarmak için gerekli bilgileri sunar.

Dijital Adli Delil Toplama

Dersler, saldırı zamanları ve kaynaklarını açığa çıkarmak için dijital siber suç izleri arama ve farklı veri türlerini analiz etme konusunda pratik beceriler edinmeyi ve geliştirmeyi sağlayarak boşlukları dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

YARA ile etkili algılama

Katılımcılar en etkili YARA kurallarını nasıl yazacaklarını, nasıl test edeceklerini ve bunları geliştirerek başkaları tarafından keşfedilemeyen tehditleri buldukları noktaya nasıl ulaşacaklarını öğrenirler.

Vaka Çalışmaları

Ticari kuruluşların Kaspersky Lab ile hibrit bulutlarında güvenliği ve görünürlüğü nasıl artırdığını öğrenin

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir