Ana içeriğe atlayın
HİZMET

Cybersecurity Services

Yeni bir siber bağışıklık seviyesi sunan istihbarat ve uzmanlık

Güvenlik Değerlendirmesi

Sızma Testi

Kötü amaçlı bir aktörün kurumsal ağınızdaki güvenlik kontrollerini atlatarak önemli sistemlerde yüksek ayrıcalıklar elde etmesini sağlayan potansiyel saldırı senaryolarının uygulamalı bir gösterimi.

DAHA FAZLA BİLGİ
Uygulama Güvenliği Değerlendirmesi

Ticari mantık hatalarını ve her türlü uygulamada bulunan uygulama güvenlik açıklarını derinlemesine tespit eder.

DAHA FAZLA BİLGİ
Ödeme Sistemleri Güvenlik Değerlendirmesi

Finansal işlemlerin manipülasyonuyla sonuçlanabilen potansiyel dolandırıcılık senaryolarını ve güvenlik açıklarını ortaya çıkarmayı amaçlayan, çeşitli ödeme sistemlerinin donanım ve yazılım bileşenlerinin kapsamlı bir analizidir.

DAHA FAZLA BİLGİ
ICS Güvenlik Değerlendirmesi

Vakaya özgü tehdit modellemesi ve Endüstriyel Kontrol Sistemlerinin ve bileşenlerinin vakaya özgü tehdit modellemesi ve güvenlik açığı değerlendirmesi, mevcut saldırı alanınıza ve potansiyel saldırıların karşılık gelen ticari etkisi hakkında anlayış sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ
Ulaşım Sistemleri Güvenlik Değerlendirmesi

Otomotivden Havacılığa kadar modern ulaşım altyapısının yaşamsal bileşenleriyle ilgili güvenlik sorunlarını saptamaya odaklı özel bir araştırmadır.

Akıllı Teknolojiler ve IoT Güvenlik Değerlendirmesi

Yüksek düzeyde birbirine bağlı cihazların ve bunların arka uç alt yapılarının detaylı değerlendirmesi, ürün yazılımı, ağ ve uygulama katmanlarına ilişkin güvenlik açıklarını ortaya çıkarır.

DAHA FAZLA BİLGİ
Kırmızı Takım

Güvenlik izleme yeteneklerinizin ve olay müdahalesi prosedürlerinizin etkinliğini değerlendirmeye yardımcı olan Tehdit İstihbaratına dayalı düşman simülasyonu.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tehdit Avlama

Kaspersky Yönetilen Koruması

Siber tehdit verilerinizin Kaspersky Lab uzmanları tarafından 24 saat izlenmesi ve sürekli olarak analiz edilmesini sağlar.

Hedefli Saldırı Bulma

Mevcut veya geçmişteki tehlike belirtilerinin proaktif olarak tanımlanmasını ve önceden gözden kaçan saldırılara müdahale edilmesini sağlayan kapsamlı bir üründür.

Olay Müdahalesi

Olay Müdahalesi

Kuruluşunuza yönelik tehdidi tamamen ortadan kaldırmak için olay araştırması döngüsünün tamamını kapsar.

Dijital Adli Delil Toplama

Siber suça ilişkin dijital delilleri analiz ederek ilgili bulguların tümünü ayrıntılı bir şekilde açıklayan kapsamlı bir rapor oluşturur

Kötü Amaçlı Yazılım Analizi

Belirli kötü amaçlı yazılım dosyalarının davranışına ve işlevselliğine dair eksiksiz bir resim sunar.

Siber Güvenlik Eğitimi

Olay Müdahalesi

Dersler, şirket içi ekibinize olay müdahalesi sürecinin tüm aşamalarında rehberlik eder ve onları olayın başarılı bir şekilde düzeltilmesi için gerekli olan kapsamlı bilgilerle donatır.

Kötü Amaçlı Yazılım Analizi

Dersler, kötü amaçlı yazılımları analiz etmek, IoC'leri (Tehlike Belirtileri) toplamak, virüslü makinelerde kötü amaçlı yazılımları algılamak için imzalar yazmak ve virüslü/şifreli dosyaları ve belgeleri kurtarmak için gerekli bilgileri sunar.

Dijital Adli Delil Toplama

Dersler, saldırı zamanları ve kaynaklarını açığa çıkarmak için dijital siber suç izleri arama ve farklı veri türlerini analiz etme konusunda pratik beceriler edinmeyi ve geliştirmeyi sağlayarak boşlukları dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

YARA ile etkili algılama

Katılımcılar en etkili YARA kurallarını nasıl yazacaklarını, nasıl test edeceklerini ve bunları geliştirerek başkaları tarafından keşfedilemeyen tehditleri buldukları noktaya nasıl ulaşacaklarını öğrenirler.

Vaka Çalışmaları

Ticari kuruluşların Kaspersky Lab ile hibrit bulutlarında güvenliği ve görünürlüğü nasıl artırdığını öğrenin

Abu Dhabi Racing

Abu Dhabi Racing gibi şirketler ve BAE Hükümeti için ekonomik büyüme ve teknolojiye açık, bilgiyle beslenen bir toplumun gelişimi, modern BT güvenlik sistemleri ve risk yönetimi ilkelerine ihtiyaç duyulmasına neden oluyor.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir