Tüm Çözümleri Görüntüleyin

Kaspersky Security Intelligence Services

Dünya lideri tehdit istihbaratı, uzman hizmetler ve güvenlik eğitimleri

BİZE ULAŞIN

Tehdit Ortamı

Kuruluşlar, her gün bir dizi siber saldırıya maruz kalmaktadır. Sofistike tehditler sürekli olarak ortaya çıkıyor ve siber suçlular köklü güvenlik teknolojilerini atlatmak için yenilikçi teknikler geliştiriyorlar. Antivirüs, güvenlik duvarı ve izinsiz giriş önleme sistemleri gibi geleneksel güvenlik çözümleri artık kapsamlı koruma için yeterli değildir. Bu güvenlik boşluğunu doldurmak için yeni koruma teknikleri gerekmektedir. İşte bu nedenle, Kaspersky Lab'in benzersiz istihbaratı ve uzmanlığı temelinde bir dizi hizmet geliştirdik.

BT Güvenliği Profesyonellerine Yönelik Siber Güvenlik Eğitimleri

Siber güvenlik eğitimi, giderek artan hacimde sürekli olarak gelişen tehditlerle karşı karşıya kalan kuruluşlar için çok büyük bir gereklilik haline gelmiştir. Güvenlik çalışanlarının, etkili kurumsal tehdit yönetimi ve azaltma stratejilerinin temel bir bileşenini oluşturan gelişmiş güvenlik teknikleri konusunda beceriye sahip olması gerekir.

İçeride çalışan siber güvenlik uzmanlarınızın becerilerini nasıl yerleştirip geliştirebilirsiniz? Olay sonuçlarının riskleri nasıl en aza indirilir? Kaspersky Lab, dijital adli bilişim ve kötü amaçlı yazılım analizi konusunda temelden uzman düzeyde bilgiye kadar çeşitli eğitim programları için kapsamlı bir müfredat sunar.

PDF dosyasını görüntüleyin

Siber Güvenlik Farkındalığı

Tüm siber olayların yaklaşık %80'i, insan hatasından kaynaklanır. Çalışanlarınızın güvenlik konusundaki bilgi düzeyini nasıl geliştirebilirsiniz? Kaspersky Lab, sahada ve çevrimiçi kursları içeren bir Siber Güvenlik Farkındalığı eğitimi portföyü sunmaktadır.

Bir dizi farkındalık eğitimi yoluyla müşterilerimizin güvenlik ve İK ekiplerinin yönetiminde bir Siber Güvenlik Kültürü oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Eğitim programları, oyunlaştırmayı kullanır ve kuruluş yapısındaki tüm düzeyleri ele alır.

  Kullanımını Öğrenin

Tehdit İstihbaratı

Kuruluşları hedefleyen en yeni, sürekli gelişen tehditler konusunda güncel bilgilere nasıl sahip olabilirsiniz? SIEM sisteminizin yeterli siber tehdit algılama kapasitesi yoksa ne olur? En tehlikeli Gelişmiş Kalıcı Tehditler hakkında nasıl zamanında bilgi alabilirsiniz? Kaspersky Lab, bu riskleri en aza indirmek için tasarlanmış bir Tehdit İstihbaratı hizmetleri portföyü sunar:

Tehdit Veri Mesajları: Kaspersky Lab'den Siber Tehdit Verilerini kullanarak SIEM çözümünüzü ve adli delil yeteneklerinizi geliştirin.

APT İstihbarat Raporlaması: Tehlike göstergeleri (IOC) dahil olmak üzere yüksek profilli siber casusluk programlarının açıklamalarına özel, proaktif erişime sahip olun.

Müşteriye Özel Tehdit İstihbaratı Raporlaması – zamandan bir kesit – Siber suçlular tarafından kuruluşunuza yönelik saldırılarda kötüye kullanılmış, kullanılmakta olan veya kullanılabilecek bir saldırı yüzeyinin zamandan bir kesitidir. Herkese açık önemli kaynaklar ve sızan gizli bilgilerin yanı sıra, kötü amaçlı yazılım geliştiricilerin ve siber suçluların özellikle ilgisini çeken saldırı vektörleri dahildir.

PDF dosyasını görüntüleyin

Uzman Hizmetleri

İçerideki uzman ekibiniz bir siber olayı çözme konusunda yeterli değilse ne olur? BT altyapınızın veya belirli uygulamalarınızın olası siber saldırı karşısında tamamen korunduğundan nasıl emin olabiliyorsunuz? Kaspersky Lab, bu riskleri en aza indirmek ve çözmek için tasarlanmış bir Uzman Hizmetler portföyü sunar:

Sızma Testi: Altyapınızdaki en zayıf noktaları tanımlayın; siber saldırıdan kaynaklanan finansal, işletimsel ve itibarla alakalı hasarı önleyin; devlet, endüstri ve şirket standartlarıyla uyumlu olun (ör. PCI DSS).

Uygulama Güvenliği Değerlendirmesi: Büyük bulut tabanlı çözümler, ERP sistemleri, çevrimiçi bankacılık ve diğer belirli iş uygulamalarından farklı platformlardaki (iOS, Android ve diğerleri) yerleşik ve mobil uygulamalara kadar her tür uygulamadaki güvenlik açıklarını ortaya çıkarın.

Dijital Adli Bilişim ve Kötü Amaçlı Yazılım Analizi: Olay düzeltme adımları dahil olmak üzere, kapsamlı raporları kullanarak herhangi bir olayın ayrıntılı bir resmini oluşturun.

PDF dosyasını görüntüleyin

APT İstihbaratına Başlarken

Kaspersky Lab'den kapsamlı, pratik raporlamayla yüksek profilli hedefli saldırılara ilişkin
farkındalığınızı ve bilginizi artırır.

APT RAPORLARI ALIN

Maltego dönüştürmeleri ile istihbaratınızı genişletin

Tehdit göstergeleri arasındaki ilişkileri görselleştirmek ve uygulanabilir bağlam almak için Kaspersky Lab'deki dönüştürmeleri kullanın.

Li̇sans talep edi̇n

Vaka Çalışmaları

City of London Police

Çözüm: Security Intelligence Services

Kraliyet Emniyet Müfettişliği, siber suçlularla mücadele etmek amacıyla ulus genelinde polis koordinasyonuyla müdahale hareketi başlattı. Londra Polis teşkilatı, sürekli artarak devam eden bu...

PDF İNDİRİN*

Severstal under protection

Solution: Security Intelligence Services, Endpoint Security

Kaspersky Security Assessment, en son tehditlere göre mevcut koruma düzeylerini değerlendirmeye ve temel üretim tesislerindeki süreç kontrol sistemleri için bir güvenlik garantisi planı oluşturmaya yardımcı olur.

PDF İNDİRİN*
Tüm Vaka Çalışmalarını Görüntüleyin

İlgili Ürünler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir