Ana içeriğe atlayın

Birilerinin bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza saldırmak için bu denli gayretli bir şekilde çalışmasına anlam veremiyorsanız kötü amaçlı yazılım oluşturucular haline gelen insan tiplerine ve kötü amaçlı yazılım oluşturarak sağladıkları avantajlara yakından bakalım.

Saldırganlar, dolandırıcılar, şantajcılar ve diğer suçlular

Ne yazık ki, kötü amaçlı kişiler hemen hemen tüm keşiflerden veya yeni teknolojilerden zarar vermek veya gelir sağlamak için yararlanmanın bir yolunu er ya da geç bulmaktadır. Bilgisayarların, mobil cihazların ve internetin yasal kullanımı yaygınlaştıkça saldırganlar, dolandırıcılar, şantajcılar ve diğer suçluların bilgisayar virüsleri, solucanlar, Trojan'lar ve başka kötü amaçlı yazılımlar geliştirerek avantaj sağlama fırsatı da artış göstermektedir.

Farklı kötü amaçlı yazılım oluşturucuları teşvik eden faktörler ve bu kişilerin etkinliklerinin sizi nasıl etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıları tıklatın:

Kötü Amaçlı Yazılım Oluşturucularla ilgili diğer makaleler ve bağlantılar

Kötü Amaçlı Yazılım Geliştiricileri

Birilerinin bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza saldırmak için bu denli gayretli bir şekilde çalışmasına anlam veremiyorsanız kötü amaçlı yazılım oluşturucular haline gelen insan tiplerine ve kötü amaçlı yazılım oluşturarak sağladıkları avantajlara yakından bakalım...
Kaspersky Logo